Marijampolėje vyko jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų atviras bokso čempionatas

Lapkričio 24-25 dienomis sporto centre "Sūduva" vyko Marijampolės savivaldybės jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų atviras bokso čempionatas. Čempionate kovojo apie 80 sportininkų iš Kauno, Kauno rajono, Garliavos, Kalvarijos, Panevėžio, Černiachovskio (Rusija) ir Marijampolės. Jaunučių amžiaus grupėje čempionų vardus iškovojo marijampoliečiai Karolina Belenavičiūtė (70 kg.), Karolis Žalnierukas (34 kg.), Augustas Riklickas (36 kg.), Gabrielius Mačiulis (40 kg.), Henrikas Kuniauskas (46 kg.) ir Marius Pečkys (48 kg.). Tarp jaunių pirmi buvo Deimantas (50 kg.) ir Donatas (60 kg.) Baravykai, Ainoras Miliauskas (66 kg.), Justas Laukys (80 kg.) ir Julius Žilinskas (virš 80 kg.). Jaunimo tarpe 75 kg. svorio kategorijoje pirmas buvo Stiopa Marcinkevičius. Sportininkus treniruoja treneriai Viktoras Grinevičius ir Kazimieras Daknys.

Iš bokso turnyro Lenkijoje mūsų sportininkai grįžo su medaliais

Spalio 27-29 dienomis Szczecine (Lenkija) vyko tarptautinis jaunių bokso turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Rusijos, Airijos, Kroatijos, Lietuvos ir Lenkijos.  Į turnyrą buvo pakviesta ir Marijampolės sporto centro "Sūduva" komanda. Iš marijampoliečių geriausiai sekėsi Aurimui Palšiui, kuris 54 kg. svorio kategorijoje iškovojo antrąją vietą. Treti liko Ernestas Morkūnas (52 kg.) ir Armandas Kavaliauskas (75 kg.). Vaikinus treniruoja treneris Kazimieras Daknys.

Marijampolėje vyko tarptautinis "Jaunųjų vilčių" bokso turnyras

Spalio 20-21 dienomis Marijampolėje vykusiame tarptautiniame "Jaunųjų vilčių" bokso turnyre Marijampolės jaunieji sportininkai susigrūmė su bendraamžiais iš Lietuvos miestų ir  rajonų bei Szczytno ir Lomžos (Lenkija). Pirmąsias vietas turnyre iškovojo marijampoliečiai Edgaras Palšys (52 kg.), Aurimas Palšys (54 kg.) ir Amanda Ambrazevičiūtė (48 kg.). Tik finale varžovams pralaimėjo ir antrąsias vietas iškovojo Kornelijus Palšys (40 kg.), Marius Pečkys (54 kg.), Armandas Kavaliauskas (75 kg.) ir Julius Žilinskas (+90 kg.). Sportininkus treniruoja treneris Kazimieras Daknys.