Karolina Vasiliauskaitė, Gabrielius Mačiulis ir Meinardas Grigalevičius - Lietuvos jaunių bokso čempionai

Gegužės 5 dieną Pasvalyje pasibaigė keturias dienas vykęs Lietuvos jaunių bokso čempionatas. Puikiai čempionate sekėsi Marijampolės SC "Sūduva" boksininkams, iškovojusiems penkis medalius. Pirmąsias vietas iškovojo Gabrielius Mačiulis (44 kg. svorio kategorija), Meinardas Grigalevičius (46 kg.) ir Karolina Vasiliauskaitė (70 kg.). Trečia tarp merginų sveriančių 54 kilogramus buvo Vesta Čiuprinskaitė, o tarp vaikinų 60 kg. svorio kategorijoje trečias buvo Tomas Bosas. Sportininkus treniruoja Viktoras Grinevičius.

Boksininkai kovojo Bialystoke (Lenkija)

Balandžio 27-29 dienomis Bialystoke (Lenkija) vykusiame bokso turnyre kovojo sportininkai ne tik iš Lenkijos, bet ir Lietuvos, Ukrainos, Baltarusijos. Sporto centro "Sūduva" boksininkai iškovojo keturis medalius. 54 kg. svorio kategorijoje, tarp merginų, pirma buvo Gabija Liūtaitė, o tarp 56 kg. svorio kategorijos vaikinų pirmąją vietą iškovojo Edgaras Pašilys. Antri turnyre buvo Skaistė Bajoraitė (60 kg.) ir Kajus Kiškis (42 kg.). Sportininkus treniruoja Kazimieras Daknys.

Balandžio 5-6 dienomis vyko Lietuvos didžiųjų miestų jaunių bokso čempionatas

Balandžio 5-6 dienomis Marijampolėje vyko Lietuvos didžiųjų miestų jaunių bokso čempionatas. Pirmąsias vietas čempionate iškovojo Gabrielius Mačiulis (44 kg.), Meinardas Grigalevičius (46 kg.) ir Karolina Vasiliauskaitė (70 kg.). Antri liko Lukas Čirvinskas (50 kg.), Gabija Liūtaitė (52 kg.), Karolis Lagunavičius (54 kg.) ir Justinas  Laukys (80 kg.). Trečiąją vietą iškovojo Ugnius Zubovas (80 kg.). Sportininkus treniruoja Viktoras Grinevičius ir Kazimieras Daknys.