Marijampolėje vyko Lietuvos moksleivių jaunučių bokso čempionatas

       Gruodžio 14-16 dienomis Marijampolėje vyko Lietuvos moksleivių jaunučių bokso čempionatas. Pirmąsias vietas iškovojo Justas Jocius, Henrikas Kuniauskas, Amanda Ambrazevičiūtė, Milena Brazaitytė, Skaistė Bajoraitė. Prizininkais tapo Pijus Jocius, Augustas Riklickas, Karolis Žalnierukas, Urtė Chmieliauskaitė, Kamilė Pukevičiūtė, Elena Šveikauskaitė, Ernestas Morkūnas. Sportininkus treniruoja treneriai Viktoras Grinevičius ir Kazimieras Daknys.

 

Treneris V.Grinevičius su savo auklėtiniais

Marijampolėje vyko jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų atviras bokso čempionatas

      Lapkričio 24-25 dienomis sporto centre "Sūduva" vyko Marijampolės savivaldybės jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų atviras bokso čempionatas. Čempionate kovojo apie 80 sportininkų iš Kauno, Kauno rajono, Garliavos, Kalvarijos, Panevėžio, Černiachovskio (Rusija) ir Marijampolės. Jaunučių amžiaus grupėje čempionų vardus iškovojo marijampoliečiai Karolina Belenavičiūtė (70 kg.), Karolis Žalnierukas (34 kg.), Augustas Riklickas (36 kg.), Gabrielius Mačiulis (40 kg.), Henrikas Kuniauskas (46 kg.) ir Marius Pečkys (48 kg.). Tarp jaunių pirmi buvo Deimantas (50 kg.) ir Donatas (60 kg.) Baravykai, Ainoras Miliauskas (66 kg.), Justas Laukys (80 kg.) ir Julius Žilinskas (virš 80 kg.). Jaunimo tarpe 75 kg. svorio kategorijoje pirmas buvo Stiopa Marcinkevičius. Sportininkus treniruoja treneriai Viktoras Grinevičius ir Kazimieras Daknys.

Iš bokso turnyro Lenkijoje mūsų sportininkai grįžo su medaliais

       Spalio 27-29 dienomis Szczecine (Lenkija) vyko tarptautinis jaunių bokso turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Rusijos, Airijos, Kroatijos, Lietuvos ir Lenkijos.  Į turnyrą buvo pakviesta ir Marijampolės sporto centro "Sūduva" komanda. Iš marijampoliečių geriausiai sekėsi Aurimui Palšiui, kuris 54 kg. svorio kategorijoje iškovojo antrąją vietą. Treti liko Ernestas Morkūnas (52 kg.) ir Armandas Kavaliauskas (75 kg.). Vaikinus treniruoja treneris Kazimieras Daknys.