Utenoje vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių dviračių sporto plento čempionatas

Liepos 8-9 dienomis Utenoje vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių dviračių sporto plento čempionatas, kuriame puikiai startavo jaunosios SC "Sūduva" dviratininkės. 25 km. grupinėse lenktynėse antrąją vietą iškovojo Deimantė Šarkaitė, o trečiąją Laura Petrukaitytė. Mergaites trenriuoja treneris Algirdas Virbickas.

Marijampolėje vyko savivaldybės kalnų dviračių (MTB) vaikų ir jaunučių atviras čempionatas

Š.m. gegužės 25 dieną Marijampolėje vyko savivaldybės kalnų dviračių (MTB) vaikų ir jaunučių atviras čempionatas, kuriame dalyvavo Marijampolės ir Vilkaviškio sportininkai. Mergaitės, berniukai ir jaunutės važiavo 11 km., o jaunučiai - 19 km. Prizines vietas tarp mergaičių iškovojo Laura Petrukaitytė, Deimantė Šarkaitė ir Nida Martinavičiūtė, tarp berniukų taip pat buvo stipresni marijampoliečiai Eimantas Dovgyj, Viktoras Matulevičius ir Martynas Palubinskas. Jaunučių grupėje  (ir mergaičių, ir berniukų tarpe) stipresni buvo svečiai iš Vilkaviškio, mūsų sportininkai Rugilė Abraitytė ir Jonas Baltrušaitis iškovojo trečiąsias vietas. Sportininkus treniruoja treneris Algirdas Virbickas.

Po finišo bendra nuotrauka su vilkaviškiečiais

Šunskų pagrindinės mokyklos dviratininkės Lietuvoje antros

Gegužės 6 dieną Utenoje vyko Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų kalnų dviračių varžybos, kuriose puikiai sekėsi Šunskų pagrindinės mokyklos moksleivėms Laurai Petrukaitytei, Nidai Martinavičiūtei ir Deimantei Šarkaitei, kurios dviračių sporto treniruotes lanko SC "Sūduva" pas trenerį Algirdą Virbicką. Komandinėje įskaitoje Šunskų merginos  pralaimėjo tik Šilalės komandai ir iškovojo antrąją vietą.

Iš kairės į dešinę: Laura Petrukaitytė, Nida Martinavičiūtė ir Deimantė Šarkaitė