jų tėvus, trenerius, darbuotojus ir rėmėjus.

Dovana visiems kino filmas

"Kaip išgelbėti Kalėdas"

Šiauliuose vyko vaikų ir suaugusiųjų dziudo čempionatas

Š.m. gruodžio 2 dieną vyko Šiaulių vaikų ir suaugusiųjų dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo Marijampolės sporto centro "Sūduva" komanda. Tarp suaugusiųjų geriausiai sekėsi Tautvydui Ukeliui, kuris 60 kg. svorio kategorijoje iškovojo pirmąją vietą. Vaikų grupėje Gustas Tamulynas (24 kg.) iškovojo antrąją vietą, Gediminas Šachovas (24 kg.), Amelija Kisieliūtė (32 kg.) ir Elena Pauraitė (32 kg.) buvo treti. Sportininkus treniruoja trenerė Zinaida Grinevičienė.

Nuotraukoje Gediminas Šachovas, Amelija Kisieliūtė, Gustas Tamulynas ir Elena Pauraitė

Tautvydas Ukelis (pirmas iš dešinės)

Ukmergėje vyko Lietuvos mokinių jaunių sambo imtynių čempionatas

Lapkričio 18 dieną Ukmergėje vyko Lietuvos mokinių jaunių sambo imtynių čempionatas, kuriame trenerės Irmos Gasperavičienės auklėtinis Markas Giraitis, svorio kategorijoje virš 73 kg., iškovojo antrąją vietą. Jo komandos draugas Arnas Luščikas kovą dėl trečios vietos pralaimėjo ir liko penktas.

Nuotraukoje Markas Giraitis

Lietuvos moksleivių vaikų, jaunučių ir jaunių dziudo čempionate Minijus Leonavičius laimėjo pirmąją vietą

Iš lapkričio 4-5 dienomis Šakiuose vykusio Lietuvos moksleivių vaikų, jaunučių ir jaunių dziudo imtynių čempionato SC "Sūduva" dziudo imtynininkai parsivežė keturis medalius. Geriausiai sekėsi trenerės Zinaidos Grinevičienės auklėtiniui Minijui Leonavičiui, kuris vaikų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 38 kg., iškovojo pirmąją vietą. Antra šioje amžiaus grupėje buvo buvo minėtos trenerės auklėtinė Austėja Narkutė (57 kg.), trečias Kasparas Mockevičius (66 kg.), treniruojamas trenerės Irmos Gasperavičienės. Jaunių grupėje I.Gasperavičienės auklėtinis Danielius Surinavičius tarp sportininkų sveriančių 42 kg. buvo antras.

Jaunieji dziudo imtynininkai dalyvavo turnyre Prienuose

Spalio 28 dieną Prienuose vyko tarptautinis dziudo imtynių turnyras, skirtas įmonės "Sparta gruppen" taurei laimėti. Turnyre dalyvavo apie 300 sportininkų iš visos Lietuvos, taip pat sportininkai iš Rusijos. Kovos vyko visose amžiaus grupėse. Iš marijampoliečių geriausiai sekėsi vaikų amžiaus grupėje kovojusiam Erikui Žaltauskui, kuris 42 kg. svorio kategorijoje iškovojo antrąją vietą. Eriką treniruoja trenerė Zinaida Grinevičienė.