Elena Šveikauskaitė Lietuvos jaunučių dziudo čempionate iškovojo trečiąją vietą

Sausio 19-20 dienomis Kėdainiuose vyko Lietuvos jaunučių (U-16) ir jaunių (U-18) dziudo čempionatas. Iš marijampoliečių geriausiai sekėsi trenerės Zinaidos Grinevičienės auklėtinei Elenai Šveikauskaitei, kuri tarp jaunučių, 52 kg. svorio kategorijoje, iškovojo trečiąją vietą.

Nuotraukoje Elena Šveikauskaitė

Molodečne (Baltarusija) vyko "Auksinės mylios" bėgimo varžybos

Gruodžio 15-16 dienomis Molodečne (Baltarusija) vyko tarptautinės bėgimo varžybos "Auksinė mylia", kuriose pirmą kartą dalyvavo Marijampolės sporto centro "Sūduva" komanda. Visi sportininkai bėgo 1 mylios (1609 m) distanciją. Suaugusiųjų grupėje tarp vyrų pirmas buvo Evaldas Gustaitis, tarp moterų antra Gabrielė Vosyliūtė. Jaunių grupėje pirmas buvo Giedrius Valinčius, tarp jaunučių niekas neaplenkė Igno Pučinsko.  Estafetės 4x400 m komanda ( Iveta Varnelytė, G.Vosyliūtė, Modestas Rusevičius ir G.Valinčius) iškovojo antrąją vietą. Sportininkus treniruoja treneriai Vladas Komisaraitis ir Regina Bindokienė.

Estafetės 4x400 m komanda (pirma iš kairės)

Kviečiame dalyvauti visus SC "Sūduva" sportininkus,

jų tėvus, trenerius, darbuotojus ir rėmėjus.

Dovana visiems kino filmas

"Kaip išgelbėti Kalėdas"

Šiauliuose vyko vaikų ir suaugusiųjų dziudo čempionatas

Š.m. gruodžio 2 dieną vyko Šiaulių vaikų ir suaugusiųjų dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo Marijampolės sporto centro "Sūduva" komanda. Tarp suaugusiųjų geriausiai sekėsi Tautvydui Ukeliui, kuris 60 kg. svorio kategorijoje iškovojo pirmąją vietą. Vaikų grupėje Gustas Tamulynas (24 kg.) iškovojo antrąją vietą, Gediminas Šachovas (24 kg.), Amelija Kisieliūtė (32 kg.) ir Elena Pauraitė (32 kg.) buvo treti. Sportininkus treniruoja trenerė Zinaida Grinevičienė.

Nuotraukoje Gediminas Šachovas, Amelija Kisieliūtė, Gustas Tamulynas ir Elena Pauraitė

Tautvydas Ukelis (pirmas iš dešinės)

Ukmergėje vyko Lietuvos mokinių jaunių sambo imtynių čempionatas

Lapkričio 18 dieną Ukmergėje vyko Lietuvos mokinių jaunių sambo imtynių čempionatas, kuriame trenerės Irmos Gasperavičienės auklėtinis Markas Giraitis, svorio kategorijoje virš 73 kg., iškovojo antrąją vietą. Jo komandos draugas Arnas Luščikas kovą dėl trečios vietos pralaimėjo ir liko penktas.