Šakiuose vyko dziudo imtynių varžybos

Gegužės 27 dieną Šakiuose vyko dziudo imtynių varžybos, kuriose dalyvavo sporto centro "Sūduva" auklėtiniai.  Ainoras Vitlipas (34 kg.) ir Arnas Luščikas (+65 kg.) varžybose laimėjo pirmąsias vietas, Lukas Zlatarinskas (50 kg.) ir Markas Giraitis (+65 kg.) buvo antri. Sportininkų trenerė Irma Gasperavičienė.

Kazlų Rūdoje vyko dziudo imtynių atviras čempionatas

Gegužės 20 dieną vyko Kazlų Rūdos dziudo imtynių atviras čempionatas. 60 kg. svorio kategorijoje čempiono vardą iškovojo Tautvydas Ukelis. Antrąsias vietas savo svorio kategorijose iškovojo Monika Klemanskytė, Ieva Insodaitė, Titas Narkevičius, Vakaris Kvietkauskas ir Mantas Tupčiauskas. Sportininkus treniruoja trenerės Zinaida Grinevičienė ir Irma Gasperavičienė.

Tautvydas Ukelis

Jurbarke vyko atviros dziudo pirmenybės

Balandžio 27 dieną vykusiose Jurbarko rajono atvirose dziudo pirmenybėse dalyvavo gausus būrys SC "Sūduva" sportininkų. Pirmąsias vietas iškovojo Lukas Jokūbėlis, Titas Večerskas, Nedas Radzevičius, Markas Giraitis ir Gabriela Vikarčiuk. Antri buvo Mantas Tupčiauskas, Danielius Sutrinavičius, Nedas Kardokas, Vakaris Kvietkauskas, Vilius Jocius ir Elena Šveikauskaitė. Sportininkus treniruoja trenerės Zinaida Grinevičienė ir Irma Gasperavičienė.

Šakiuose vyko tarptautinis dziudo imtynių turnyras

Kovo 12 dieną Šakiuose vyko tarptautinis dziudo imtynių turnyras. Turnyre dalyvavo gausus būrys sportininkų iš visos Lietuvos. Tarp jauniausių sportininkų Erikas Žaltauskas svorio kategorijoje virš 46 kg. iškovojo antrąją vietą, o 38 kg. svorio kategorijoje kovojęs Minijus Leonavičius buvo trečias. Vyresnių berniukų grupėje trečiąsias vietas iškovojo Danielius Sutrinavičius (38 kg.) ir Mantas Tupčiauskas (50 kg.). Sportininkus treniruoja trenerės Zinaida Grinevičienė ir Irma Gasperavičienė.

Erikas Žaltauskas (II vieta)

Jurbarke vyko Lietuvos jaunučių ir jaunimo sambo imtynių čempionatas

Kovo 4 dieną Jurbarke vyko Lietuvos sambo imtynių jaunučių ir jaunimo čempionatas. Tris medalius čempionate iškovojo sporto centro "Sūduva" auklėtiniai. Jaunučių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje virš 67 kg., čempiono vardą iškovojo Arnas Luščikas. Tarp jaunimo Mantas Tupčiauskas (52 kg.) ir Rugilė Bujanauskaitė (+80 kg.) buvo antri. Sportininkus treniruoja trenerė Irma Gasperavičienė.