2014 m. geriausi sportininkai

 

2015 METŲ LIETUVOS

ČEMPIONAI IR PRIZININKAI

 

DVIRAČIŲ SPORTAS

 

EIMANTAS DOVGYJ (A.Virbickas)

Lietuvos vaikų dviračių sporto čempionatas  II ir III v.

 

DOMANTAS RIMKUS (tr.A.Virbickas)

Lietuvos mokinių jaunučių dviračių sporto pirmenybės  II v.

Lietuvos jaunučių dviračių sporto čempionatas  III v.

 

 

DZIUDO IMTYNĖS

 

MONIKA KLEMANSKYTĖ (tr.Z.Grinevičienė)

Lietuvos jaunučių U-16 dziudo imtynių čempionatas II v.

Lietuvos mokinių jaunučių U-16 dziudo imt. pirmenybės   III v.

 

SAMANTA BUZAITĖ (tr. I.Gasperavičienė)

Lietuvos jaunių sporto žaidynės I v.

Lietuvos jaunučių U-16 dziudo imtynių čempionatas III v.

 

 

GRAIKŲ-ROMĖNŲ IMTYNĖS

 

MANTAS ČIUPKEVIČIUS (tr. K.Čiupkevičius)

Lietuvos vaikų graikų-romėnų imtynių čempionatas III v.

 

LAURYNAS BARAUSKAS (tr. K.Čiupkevičius)

Lietuvos jaunučių graikų-romėnų imtynių čempionatas III v.

 

MARTYNAS RUTKAUSKAS (tr.K.Čiupkevičius)

Lietuvos vaikų graikų-romėnų imtynių čempionatas II v.

Lietuvos mokinių jaunučių graikų-romėnų imtynių p-bės   II v.

 

VILIUS ADOMAVIČIUS (tr. V.Adomavičius)

Lietuvos vaikų graikų-romėnų imtynių čempionatas III v.

Lietuvos mokinių jaunučių graikų-romėnų imtynių p-bės I v.

 

 

 

MANTAS ŠILEIKIS (tr. K.Čiupkevičius)

Lietuvos jaunučių graikų-romėnų imtynių čempionatas III v.

Lietuvos mokinių jaunučių graikų-romėnų imtynių pirmenybės  I v.

 

VILIUS SAVICKAS (tr. V.Adomavičius)

Lietuvos jaunučių graikų-romėnų imtynių čempionatas  I v.

Lietuvos mokinių jaunučių graikų-romėnų imtynių pirmenybės  I v.

Lietuvos jaunių graikų-romėnų imtynių čempionatas  II v.

 

TOMAS ŠIŠKEVIČIUS (tr.K.Čiupkevičius)

Lietuvos jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionatas II v.

   

MANTAS VARNAGIRIS (tr. V.Adomavičius)

Lietuvos jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionatas II v.

 

VIKTORIJA KASPARAVIČIŪTĖ (tr. V.Adomavičius)

Lietuvos moterų imtynių čempionatas II v.

Lietuvos jaunimo moterų imtynių čempionatas II v.

 

 

BOKSAS

 

ROKAS AKELIS (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos jaunučių bokso čempionatas III v.

 

TOMAS BOSAS (tr.V.Grinevičius)

Lietuvos mokinių jaunučių bokso pirmenybės II v.

Lietuvos jaunučių bokso čempionatas  III v.

 

LAURYNAS GLAVECKAS (tr.V.Grinevičius)

Lietuvos jaunučių bokso čempionatas III v.

 

NERIJUS MIELDAŽIS (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos mokinių jaunių bokso pirmenybės III v.

 

DONATAS BARAVYKAS (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos jaunučių bokso čempionatas II v.

Lietuvos mokinių jaunių bokso pirmenybės III v.

 

UGNĖ VASILIAUSKAITĖ (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos mokinių jaunučių bokso pirmenybės II v.

 

KAROLINA VASILIAUSKAITĖ (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos mokinių jaunučių bokso pirmenybės I v.

 

DANIELĖ KAČIULYTĖ (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos mokinių jaunučių bokso pirmenybės I v.

 

IGNAS LIAUDANSKAS (tr.K.Daknys)

Lietuvos mokinių jaunučių bokso pirmenybės I v.

 

GABRIELIUS MAČIULIS (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos mokinių jaunučių bokso pirmenybės I v.

 

 

DEIMANTAS BARAVYKAS (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos mokinių jaunių bokso pirmenybės I v.

Lietuvos jaunučių bokso čempionatas III v.

 

MATAS PAŠKAUSKAS  (tr.K.Daknys)

Lietuvos jaunučių bokso čempionatas  I v.

Lietuvos mokinių jaunių bokso pirmenybės  III v.

                                

AIRIDAS PEČKYS  (tr.K.Daknys)

Lietuvos jaunių sporto žaidynės III v.

Lietuvos mokinių jaunių bokso pirmenybės III v.

 

GUSTAS GIRAITIS (tr.K.Daknys)

Lietuvos jaunių sporto žaidynės I v.

 

MARIUS LOPĖČIUS (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos jaunių sporto žaidynės II v.

 

ROKAS VASILIAUSKAS (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos jaunių bokso čempionatas  I v.

Lietuvos jaunių sporto žaidynės II v.

 

MODESTAS ŽMUIDINA (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos jaunimo bokso čempionatas III v.

                                                    

DEIVIDAS MIKALAUSKAS (tr. K.Daknys)

Lietuvos jaunimo bokso čempionatas II v.

                             

TADAS ŠAKOČIUS (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos jaunimo bokso čempionatas II v.

 

MANTAS MORKŪNAS (tr. K.Daknys)

Lietuvos jaunimo bokso čempionatas I v.

                                         

PAULA DILIJONAITĖ (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos jaunimo bokso čempionatas I v.

 

AIRINGA ŠLEŽAUSKAITĖ  (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos bokso čempionatas III v.

 

POVILAS VAITUKAITIS (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos bokso čempionatas III v

 

MYKOLAS BERNECKIS (tr. V.Grinevičius)

Lietuvos bokso čempionatas III v.

 

LENGVOJI ATLETIKA

 

EVELINA BALADINSKAITĖ  (tr. O.Živilaitė, R.Lukoševičienė)

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės  III v.

 

MONIKA LEKECKAITĖ   (tr. G.Janušauskas)

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos uždarų patalpų pirmenybės  III v.

Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės  II v.

 

EDGARAS RADZEVIČIUS (tr. G.Janušauskas, V.Komisaraitis)

Lietuvos jaunučių trikovių pirmenybės  II v.

 

AGNĖ GELEŽIŪTĖ (tr. R.Bindokienė)

Lietuvos jaunių sporto žaidynės II v.

 

GABRIELĖ BAKŠENSKAITĖ (tr. R.Bindokienė)

Lietuvos jaunių sporto žaidynės II v.

 

ERIKAS SPEVAKOVAS (tr. V.Komisaraitis)

Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės III v.

 

AIRIDAS ULECKAS (tr. O.Živilaitė)

Lietuvos jaunių sporto žaidynės III v.

 

AUŠRINĖ PLIOPLYTĖ (tr. R.Bindokienė)

Lietuvos jaunių sporto žaidynės II v.

Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės III, III v.

 

VYTENIS GIEDRAITIS (A.Šedys)

Lietuvos jaunių sporto žaidynės III v.

Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės III v.

 

AIVA KRASICKAITĖ (A.Šedys)

Lietuvos jaunių sporto žaidynės III v.

Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės II v.

 

GIEDRIUS VALINČIUS (tr. V.Komisaraitis)

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės  I v.

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos uždarų patalpų pirmenybės  II v.

Lietuvos jaunių sporto žaidynės  III v.

 

GABRIELĖ VOSYLIŪTĖ (tr. V.Komisaraitis)

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos uždarų patalpų pirmenybės II v.

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės III v.

Lietuvos jaunučių trikovių pirmenybės  III v.

Lietuvos jaunių sporto žaidynės II, III v.

Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės III v.

 

DEIMANTĖ LESKAUSKAITĖ (tr. V.Komisaraitis)

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės I v.           

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės I, III v.

Lietuvos jaunių sporto žaidynės I v.

Lietuvos jaunių lengvosios atletikos uždarų patalpų pirmenybės III v.

 

ALMANTAS DAPKEVIČIUS (tr. D.Urbonienė)

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) l.atletikos p-bės III v.

 

MARTYNAS MOLIUŠIS (tr. A.Šedys)

Lietuvos žiemos sezono jaunimo metimų čempionatas II v.

 

RAMINTA ŠALAŠAVIČIŪTĖ (tr. R.Bindokienė)

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) l.atletikos p-bės II v.

 

MODESTAS RUSEVIČIUS (tr. V.Komisaraitis)

Lietuvos 10 km. bėgimo jaunimo pirmenybės  I v.

 

 

 

 

ROLANDAS RUSEVIČIUS (tr.V.Komisaraitis)

Lietuvos l.atletikos rudens kroso jaunimo pirmenybės I v.

Lietuvos mokinių jaunių kroso pirmenybės II v.

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų ) l.atletikos pirmenybės III v.

 

DARIUS PETKEVIČIUS (tr.V.Komisaraitis)

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) l.atletikos p-bės  I, II v.

Lietuvos l.atletikos pavasario kroso jaunimo p-bės III v.

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas III v.

 

TOMAS VASILIAUSKAS  (tr. A.Šedys)

Lietuvos žiemos sezono jaunimo metimų čempionatas I v.

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) l.atletikos p-bės I v.

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas III v.

 

GINTARĖ AKELAITYTĖ (tr.V.Komisaraitis)

Lietuvos 10 km. bėgimo čempionatas III v.

 

EVALDAS GUSTAITIS  (tr.V.Komisaraitis)

Lietuvos rudens kroso čempionatas III v.

 

LUKAS SIMONAVIČIUS (tr. A.Šedys)

Lietuvos žiemos sezono  metimų čempionatas II v.

 

GABRIELĖ MATULEVIČIŪTĖ (tr. A.Šedys)

Lietuvos žiemos sezono  metimų čempionatas II v.

 

MARTYNAS ŠEDYS (tr.V.Komisaraitis)

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas I v.

 

PAULIUS BIELIŪNAS (tr. V.Komisaraitis)

Lietuvos pavasario  kroso čempionatas I v.

Lietuvos 10 km. bėgimo čempionatas II v.

 

AISTĖ ŽIGINSKAITĖ (tr. A.Šedys)

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas I v.

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) pirmenybės I v.

Lietuvos žiemos sezono jaunių pirmenybės I v.

Lietuvos jaunių sporto žaidynės I v.

 

 

SUNKIOJI ATLETIKA

 

AUGUSTAS KLIUČINSKAS ( tr. J.Janulevičius)

Lietuvos jaunių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos č-tas III v.

 

DOMANTAS ŠATAVIČIUS (tr. J.Janulevičius)

Lietuvos jaunių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos č-tas III v.

       

PAULIUS NAUJALIS (tr. G.Kuncevičius)

Lietuvos jaunių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos č-tas III v.

 

OSVALDAS SKIRKA  (tr. J.Janulevičius)

Lietuvos jaunių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos č-tas II v.

 

ELVINAS PLEČKAITIS (tr. J.Janulevičius)

Lietuvos jaunių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos č-tas II v.

 

TOMAS VOSYLIUS (tr. A.Kirkliauskas)

Lietuvos jaunių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos č-tas  I v.

 

ANDRIUS SKIRKA (tr. A.Kirkliauskas)

Lietuvos jaunių (iki 17 metų) sunkiosios atletikos č-tas  III v.

 

MANTAS STANEVIČIUS (tr. A.Kirkliauskas)

Lietuvos jaunių sporto žaidynės II v.

Lietuvos jaunių (iki 17 metų) sunkiosios atletikos č-tas III v.

 

ŽILVINAS ŽILINSKAS (tr. A.Kirkliauskas)

Lietuvos jaunių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos č-tas  I v.

Lietuvos jaunių (iki 17 metų) sunkiosios atletikos č-tas  II v.

 

RADVILAS BAKŪNAS (tr. A.Kirkliauskas)

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) sunkiosios atletikos č-tas   I v.

 

PETRAS BARAUSKAS (tr. J.Janulevičius)

Lietuvos jaunių sporto žaidynės I v.

Lietuvos jaunių (iki 17 metų) sunkiosios atletikos č-tas I v.

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) sunkiosios atletikos č-tas   III v.

 

                    KAROLIS URBONAS (tr. G.Kuncevičius)

Lietuvos atskirų veiksmų sunkiosios atletikos čempionatas  III v.

 

 DOMANTAS LELEŠIUS ( tr. J.Janulevičius)

Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas  III v.

 

MINDAUGAS BRAZAITIS  (tr. J.Janulevičius)

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) sunkiosios atletikos č-tas  I v.

Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas III v.

 

TOMAS KALVAITIS (tr. J.Janulevičius)

Lietuvos jaunių sporto žaidynės I v.

Lietuvos jaunių (iki 17 metų) sunkiosios atletikos č-tas I v.

Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų č-tas II v.

 

POVILAS MARČIULYNAS (tr. J.Janulevičius)

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) sunkiosios atletikos č-tas   II v.

Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas  II v.

 

VINCENTAS SKIRKA (tr. A.Kirkliauskas)

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) sunkiosios atletikos č-tas   I v.

Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas I v.

Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas  III v.

 

EIMANTAS KALVAITIS  (tr. J.Janulevičius)

Lietuvos sunkiosios atletikos č-tas I v.

Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas  I v.