Laurynas Barauskas - Lietuvos jaunių imtynių čempionas

Š.m. vasario 15-16 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos imtynių jaunių čempionatas. Tarp laisvųjų imtynių atstovų 48 kg. svorio kategorijoje marijampolietis Laurynas Barauskas iškovojo pirmąją vietą. 55 kg. svorio kategorijoje Nojus Asipauskas buvo antras, o Martynas Veselga trečias. Tarp graikų-romėnų imtynininkų, 55 kg. svorio kategorijoje, jau minėtas Nojus Asipauskas laimėjo trečią vietą. Sportininkus treniruoja treneris Karolis Čiupkevičius.

Mantas Varnagiris iš Lietuvos imtynių čempionato parsivežė "bronzą"

Sausio 19-20 dienomis Kaune vykusiame Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionate marijampolietis Mantas Varnagiris iškovojo trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 63 kg. Mantą treniruoja treneris Karolis Čiupkevičius.

Mantas Varnagiris (dešinėje)

Marijampolės imtynininkai dalyvavo varžybose Vilkaviškyje

Marijampolės sporto centro "Sūduva" imtynininkai gruodžio 5 dieną dalyvavo Vilkaviškio moterų ir laisvųjų imtynių turnyre. Turnyre pirmąsias vietas savo amžiaus grupėje iškovojo Minijus Leonavičius (42 kg.) ir Nojus Asipauskas (59 kg.), antri buvo Vakaris Lenkevičius (38 kg.),  Laurynas Barauskas (47 kg.) ir Martynas Veselga (53 kg.), treti Povilas Palubinskas (29 kg.), Mantas Čiupkevičius (32 kg.), Ignas Pečkys (35 kg.), Giedrius Kvietinskas (47 kg.), Jonas Radzišauskas (53 kg.) ir Dominykas Varžaitis (85 kg.). Vaikinus treniruoja treneriai Karolis Čiupkevičius ir Vitas Adomavičius.