Marijampolės imtynininkai dalyvavo varžybose Vilkaviškyje

Marijampolės sporto centro "Sūduva" imtynininkai gruodžio 5 dieną dalyvavo Vilkaviškio moterų ir laisvųjų imtynių turnyre. Turnyre pirmąsias vietas savo amžiaus grupėje iškovojo Minijus Leonavičius (42 kg.) ir Nojus Asipauskas (59 kg.), antri buvo Vakaris Lenkevičius (38 kg.),  Laurynas Barauskas (47 kg.) ir Martynas Veselga (53 kg.), treti Povilas Palubinskas (29 kg.), Mantas Čiupkevičius (32 kg.), Ignas Pečkys (35 kg.), Giedrius Kvietinskas (47 kg.), Jonas Radzišauskas (53 kg.) ir Dominykas Varžaitis (85 kg.). Vaikinus treniruoja treneriai Karolis Čiupkevičius ir Vitas Adomavičius.

Šiauliuose vyko tarptautinis jaunučių ir jaunių graikų-romėnų imtynių turnyras

Lapkričio 18 dieną Šiauliuose vyko tarptautinis "Atžalyno" jaunučių ir jaunių graikų-romėnų imtynių  turnyras. Marijampolės imtyninkai turnyre iškovojo tris medalius. 39 kg. svorio kategorijoje antras buvo Vakaris Lenkevičius, tarp sportininkų sveriančių 54 kg. taip pat antras buvo Benas Mickevičius. 76 kg. svorio kategorijoje trečiąją vietą iškovojo Matas Liutkevičius. Vaikinus treniruoja treneriai Karolis Čiupkevičius ir Vitas Adomavičius.

Šiauliuose vyko Lietuvos moksleivių graikų-romėnų imtynių jaunių čempionatas

Lapkričio 4 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos moksleivių  graikų-romėnų imtynių jaunių čempionatas. Marijampoliečiai čempionate iškovojo dvi antrąsias vietas. Nojus Asipauskas buvo antras 54 kg. svorio kategorijoje, o Albertas Šakočius tarp sportininkų sveriančių 63 kg. Vaikinus treniruoja treneriai Vitas Adomavičius ir Karolis Čiupkevičius.