Martynas Veselga Lietuvos jaunių sporto žaidynėse laimėjo du medalius

Rugsėjo 30 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių sporto žaidynių imtynių varžybos. Laisvųjų imtynių varžybose Laurynas Barauskas 46 kg. svorio kategorijoje iškovojo pirmąją vietą, Martynas Veselga tarp sportininkų sveriančių 50 kg. buvo antras, o Martynas Dambrauskas 85 kg. svorio kategorijoje buvo trečias. Graikų-romėnų imtynių varžybose 50 kg. svorio kategorijoje trečiąją vietą iškovojo jau minėtas Martynas Veselga. Matas Liutkevičius 76 kg. svorio kategorijoje, kovoje dėl trečios vietos, turėjo pripažinti varžovo pranašumą ir liko penktas. Vaikinus treniruoja treneriai Karolis Čiupkevičius ir Vitas Adomavičius.

Vilius Savickas Europos jaunių čempionate (iki 17 metų) laimėjo bronzos medalį

Liepos pabaigoje Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina) vyko Europos jaunių (iki 17 metų) imtynių čempionatas.  Bronzos medalį svorio kategorijoje iki 54 kilogramų laimėjo marijampolietis Vilius Savickas. Kovoje dėl trečios vietos Vilius rezultatu 8: 0 sutriuškino norvegą Sondre Svarstadą. Pirmasis sportininko treneris Vitas Adomavičius.

Vilius Adomavičius ir Benas Mickevičius laimėjo turnyrą Anykščiuose

Gegužės 27 dieną Anykščiuose vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras, skirtas Vladui Žmoginui atminti. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Vokietijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos. Pirmąsias vietas iškovojo Vilius Adomavičius (36 kg.) ir Benas Mickevičius (50 kg.), antri buvo Nojus Asipauskas (50 kg.), Matas Liutkevičius (73 kg.) ir Martynas Dambrauskas (76 kg.), trečiąją vietą laimėjo Oskaras Baltrušaitis (50 kg.). Sportininkus treniruoja treneriai Vitas Adomavičius ir Karolis Čiupkevičius.