Vilniuje vyko graikų-romėnų imtynių varžybos "Vilniaus Open "

Birželio 2 dieną Vilniaus Rotušės aikštėje ant keturių kilimų vyko "Vilniaus Open" graikų-romėnų imtynių varžybos. Šis unikalus turnyras Vilniuje rengiamas nuo 2014 metų. Sportininkai rungėsi vaikų, jaunučių ir jaunių amžiaus grupėse. Turnyre dalyvavo daugiau kaip 300 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Rusijos. Vaikų grupėje pirmąsias vietas iškovojo marijampoliečiai Giedrius Kvietinskas (47 kg.) ir Dominykas Varžaitis (virš 50 kg.). Tarp jaunių 48 kg. svorio kategorijoje antras buvo Laurynas Barauskas. Berniukus treniruoja Karolis Čiupkevičius.

Erikas Klemanskis - Lietuvos vaikų graikų-romėnų imtynių čempionas

Gegužės 19 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų graikų-romėnų imtynių čempionatas. Marijampolės jaunieji imtynininkai čempionate iškovojo tris medalius. 26 kg. svorio kategorijoje Lietuvos čempiono vardą iškovojo Erikas Klemanskis. Trečiąją vietą 29 kg. svorio kategorijoje laimėjo Povilas Palubinskas, o 41 kg. svorio kategorijoje Minijus Leonavičius. Berniukus treniruoja Karolis Čiupkevičius.

Marijampolės imtynininkės iš "Vilniaus CUP 2018" varžybų grįžo su medaliais

Gegužės 12 dieną Vilniuje vykusiame vaikų ir jaunių tarptautiniame imtynių turnyre "Vilniaus CUP 2018" dalyvavo ir Marijampolės imtynininkės. Tai buvo pirmas "rimtas" mergaičių startas tarptautiniame turnyre ir džiugu, kad "pirmas blynas" neprisvilo. Mergaitėms puikiai sekėsi. Antrąsias vietas turnyre iškovojo Urtė  Jakimavičiūtė (42 kg.) ir Karolina Gataveckaitė (50 kg.). Trečiąsias vietas laimėjo Roberta Siražetdinikovaitė (30 kg.) , Emilija Barzdaitytė (30 kg.),  Gustė Škarnulytė (35 kg.),  Iveta Naujalytė (42 kg.), Emilija Gabrytė (50 kg.) ir Estela Kubiliūtė (50 kg.). Mergaites treniruoja Vaida Puidaitė.

Nuotraukoje iš kairės trenerė V.Puidaitė, sportininkės, Seimo narys A.Butkevičius