Kauno lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo pirmenybės

Sausio 15 dieną vyko Kauno miesto lengvosios atletikos atviras čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Tarp suaugusiųjų, 1500 m distancijoje, pirmąją vietą iškovojo Evaldas Gustaitis (rez. 4.02,47), antras buvo Modestas Rusevičius (rez. 4.18,44), 800 m distancijoje minėtas sportininkas buvo trečias (rez. 2.05,49).  Jaunimo tarpe 60 m distancijoje antras buvo Edgaras Radzevičius (rez. 7,22), 400 m trečias atbėgo Dominykas Brundza (rez. 55,48).

Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės

Sausio 12 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės. Tarp jaunių  pirmąsias vietas  iškovojo Edgaras Radzevičius ( 60 m -rez. 7.15, 300 m - rez. 36,73) ir Dominykas Brundza ( 600 m - rez. 1.28,99). Vladas Kunigonis 300 m distancijoje buvo trečias (rez. 38,12).  Jaunimo tarpe du kartus pirmas buvo Giedrius Valinčius ( 1000 m - rez. 2.36,74, 3000 m - 8.55,88)., Iveta Varnelytė iškovojo trečiąją vietą 60 m barjerinio bėgimo rungtyje (rez. 10,56). Nepralenkiama buvo mūsų vaikinų estafetės 4 x 200 m komanda (G.Valinčius, E.Radzevičius, V.Kunigonis, D.Brundza), antri liko Utenos, treti Pasvalio sportininkai. Mūsų sportininkus treniruoja Regina Bindokienė, Vladas Komisaraitis, Gintautas Janušauskas.

Sprinteriai varžėsi Panevėžyje

2018 m. sausio 5 dieną Panevėžyje vyko tarptautinės lengvosios atletikos varžybos "Sprinto diena Panevėžyje", kuriose dalyvavo sportininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos. Tarp sportininkų gimusių 2005 m. ir jaunesnių antrąją vietą iškovojo Austėja Menkevičiūtė ( 60 m + 30 m įsibėgėjus). Jaunučių grupėje (2003-2004 m.g.) trečia buvo Ugnė Mykolaitytė (60 m + 200 m). Tarp jaunių pirmąją vietą iškovojo Edgaras Radzevičius ( 60 m +200 m), Vladas Kunigonis buvo trečias (60 m + 30 m įsibėgėjus).