Kaliningrade vyko tarptautinės jaunių lengvosios atletikos varžybos "Baltijos ruduo"

Lapkričio 17-18 dienomis Kaliningrade (Rusija) vyko tarptautinės jaunių lengvosios atletikos varžybos "Baltijos ruduo 2017", kuriose dalyvavo apie 300 sportininkų iš Rusijos, Latvijos ir Lietuvos. Varžybose dalyvavo ir sporto centro "Sūduva" lengvaatlečiai. Geriausiai sekėsi Ugnei Mykolaitytei, kuri trišuolio rungtyje pasigerino asmeninį rezultatą (rez. 10,98 m) ir iškovojo trečiąją vietą. Ugnę treniruoja treneriai Gintautas Janušauskas ir Ona Živilaitė.

Smiltynėje finišavo Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės varžybos

Lapkričio 11 dieną Smiltynėje finišavo Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės varžybos. Penktajame etape, 5140 m distancijoje,  tarp jaunių pirmas buvo Giedrius Valinčius (rez. 18,00), vyrų grupėje 7220 m laimėjo Evaldas Gustaitis (rez. 26,24), antras buvo Darius Petkevičius. Susumavus visų penkių etapų rezultatus suaugusiųjų grupėje nugalėjo E.Gustaitis (77 tšk.), trečias D. Petkevičius (51 tšk.). Tarp jaunių pirmąją vietą iškovojo G.Valinčius (88 tšk.). Vaikinus treniruoja treneris Vladas Komisaraitis.

Giedrius Valinčius ir Evaldas Gustaitis jau užsitikrino Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės nugalėtojų vardus

Spalio 20 dieną Jurbarke vyko Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės IV etapo varžybos. Jaunių grupėje (2000-2001 m.g.) 4000 m distancijoje pirmąją vietą iškovojo Giedrius Valinčius (rez. 14,45). Tarp vyrų 6000 m distancijoje antras buvo Evaldas Gustaitis (22,02), trečias Darius Petkevičius (rez. 22,52). Paskutinis etapas lapkričio 11 dieną vyks Smiltynėje, tačiau pirmas vietas bendroje penkių etapų įskaitoje jau užsitikrino du mūsų sportininkai - jaunių grupėje G.Valinčius, tarp vyrų E.Gustaitis. Vaikinų treneris Vladas Komisaraitis.