Liepos 11-12 dienomis Marijampolėje vyko tarptautinės "Sūduvos" taurės lengvosios atletikos varžybos

Š.m. liepos 11-12 dienomis Marijampolėje vyko tarptautinės "Sūduvos" taurės lengvosios atletikos varžybos. Šiais metais varžybos sutraukė apie 250 sportininkų iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos ir Rusijos. Tarp marijampoliečių jaunių grupėje dvi pirmąsias vietas iškovojo Edgaras Radzevičius, jis buvo pirmas 100 m (rez. 11.03 ir finale 11,06) ir 200 m (rez. 22,78) distancijose. 100 m distancijoje Edgaras pagerino Lietuvos penkiolikmečių rekordą. Du kartus pirma buvo Gabrielė Vosyliūtė - 800 m (rez. - 2.17,06) ir 1500 m (rez. 4.53,88) distancijose. 1500 m distancijoje tarp vaikinų  pirmas buvo Giedrius Valinčius (rez. 4.03,68). Suaugusiųjų grupėje 200 m bėgime pirma finišavo Aušrinė Plioplytė (rez. 26,80), 400 m pirmas buvo Almantas Dapkevičius (rez. 49,64). 1500 m distancijoje taip pat laimėjo marijampoliečiai Evaldas Gustaitis (rez. 3.56,52) ir Gabija Kulbokaitė (rez. 5.19,17). Evaldas laimėjo ir 5000 m (rez. 15.43,33) bėgimą. Kūjo metimo rungtį laimėjo Aistė Žiginskaitė (rez. 50,80), 52 centimetrais pagerinusi "Sūduvos" taurės varžybų rekordą ir Lukas Simonavičius (rez. 58,71). Sportininkus treniruoja treneriai Vladas Komisaraitis, Arvydas Šedys, Regina Bindokienė ir Gintautas Janušauskas.