Palangoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas

Liepos 20-21 dienomis Palangoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Puikiai čempionate sekėsi Marijampolės sporto centro "Sūduva" lengvaatlečiams. 10 kilometrų distancijoje Lietuvos čempiono vardą iškovojo trenerio Vlado Komisaraičio auklėtinis Evaldas Gustaitis (rez. 32.27,92). 5000 m distancijoje Evaldas finišavo trečias (rez. 14.58,34).  Kūjo metimo rungtyje, moterų tarpe, Lietuvos čempionės vardą iškovojo Aistė Žiginskaitė (rez. 48,04). Tarp vyrų taip pat pirmi buvo marijampoliečiai Lukas Simonavičius (rez. 60,74), Tomas Vasiliauskas (rez. 58,91) ir Vytenis Giedraitis (rez. 50,97). Kūjo metikus treniruoja treneris Arvydas Šedys. 1500 m distancijoje antrąją vietą iškovojo Darius Petkevičius  (rez. 3.57,55, tr. V.Komisaraitis), antras 400 m distancijoje buvo ir Almantas Dapkevičius (rez. 49,67, tr. D.Urbonienė).