Simne vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų sunkiosios atletikos čempionatas

Simne (Alytaus rajone) vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų sunkiosios atletikos čempionatas. Sėkmingai varžybose pasirodė sporto centro "Sūduva" jaunieji sportininkai. Pasigerinęs asmeninius rezultatus pirmą kartą Lietuvos čempionu tapo Aristėjus Arbačiauskas (Mokolų pagrindinė mokykla), dalyvavęs svorio kategorijoje iki 34 kg. Tokį patį aukščiausią titulą iškovojo ir Airidas Kmieliauskas (Šaltinio pagrindinė mokykla), dalyvavęs svorio kategorijoje virš 105 kg. Abu sportininkus ugdo treneris Alvydas Krikliauskas. Čempiono titulą iškovojo ir trečiasis marijampolietis, trenerio Giedriaus Kuncevičiaus auklėtinis, Deividas Strolys svorio kategorijoje iki 76 kg. (Jono Totoraičio progimnazija). Dar vienas šio trenerio sportininkas Karolis Kavaliauskas svorio kategorijoje iki 66 kg. liko antroje vietoje.

Nuotraukoje: iš kairės treneris G.Kuncevičius, D.Strolys, A.Arbačiauskas, K.Kavaliauskas, A.Kmieliauskas, treneris A.Kirkliauskas

Jaunųjų sunkiaatlečių startai Degaičiuose

Sausio 13 dieną Degaičiuose (Telšių rajonas) vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras "Degaičių taurei" laimėti. Mūsų jaunieji sportininkai turnyre iškovojo tris pirmąsias ir vieną antrąją vietą. Pirmi buvo Aristėjus Arbačiauskas ( svorio kategorija iki 34 kg.), Karolis Kavaliauskas ( iki 66 kg.), Airidas Kmieliauskas (iki 85 kg.), trečias - Deivydas Strolys     ( iki 76 kg.). Sportininkus treniruoja treneriai Alvydas Kirkliauskas ir Giedrius Kuncevičius.

Marijampolėje vyko sunkiosios atletikos turnyras, skirtas treneriui Juozui Kavaliauskui atminti

Savaitgalį į sporto centro "Sūduva" salę susirinko 90 sunkiaatlečių iš Klaipėdos, Telšių, Rokiškio, Alytaus miesto ir rajono, Vilniaus, Kretingos ir Marijampolės. Čia vyko varžybos paminėti ilgamečio sunkiosios atletikos trenerio Juozo Kavaliausko 16-ąsias mirties metines. Toks pagerbimas vyksta kiekvienais metais, o mirė treneris staiga 2001 m. lapkričio 12 d. Per varžybų atidarymą atsiminimais apie J.Kavaliauską pasidalino Viktoras Kemeraitis, Viktoras Šabonas, Jonas Janulevičius ir svečias iš Alytaus Arutis Babijonas.

Sportininkai varžėsi įvairiose amžiaus grupėse nuo jaunučių iki jaunimo. Turnyro čempionais tapo marijampoliečiai: Aristėjus Arbačiauskas, Kristupas Dumbliauskas, Arnas Gasiūnas, Paulius Veselka, Airidas Kmieliauskas. Jaunimo grupėje buvo išaiškinti 5 stipriausieji: Povilas Marčiulynas, Petras Barauskas, Vincentas Skirka, Martynas Brokas, Radvilas Bakūnas. Šis trenerio Alvydo Kirkliausko auklėtinis tapo absoliučiu nugalėtoju, stūmimo veiksmu iškėlęs sunkiausią 180 kg. sveriančią štangą.

Po varžybų grupelė sportininkų ir trenerių aplankė J.Kavaliausko kapą, padėjo gėles, uždegė žvakes, sukalbėjo maldą.

Nuotraukoje iš kairės stovi: M.Brusokas, R.Bakūnas, V.Skirka, P.Barauskas, P.Marčiulynas, sėdi treneriai Giedrius Kuncevičius, A.Kirkliauskas ir svečias A.Babijonaitis