Elvis Plečkaitis, Tomas Kalvaitis ir Vincentas Skirka - Lietuvos sunkiosios atletikos čempionai

Birželio 7-8 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame puikiai sekėsi Marijampolės sporto centro "Sūduva" komandai, komandinėje įskaitoje iškovojusiai antrąją vietą. Individualioje įskaitoje Lietuvos čempionų vardus iškovojo Elvis Plečkaitis (56 kg.), Tomas Kalvaitis (60 kg.) ir Vincentas Skirka (69 kg.). Antrąsias vietas čempionate laimėjo Mindaugas Brazaitis (60 kg.), Laurynas Antanaitis (94 kg.) ir Radvilas Bakūnas (105 kg.). Trečiąją vietą 69 kg. svorio kategorijoje iškovojo Žilvinas Žilinskas. Vaikinus treniruoja Jonas Janulevičius ir Alvydas Kirkliauskas.

Nuotraukoje (iš kairės) treneris J.Janulevičius ir jo auklėtiniai  E.Plečkaitis, T.Kalvaitis, M.Brazaitis.

Aristėjus Arbačiauskas ir Airidas Kmieliauskas - Lietuvos jaunučių sporto žaidynių nugalėtojai

Gegužės 24-25 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių sunkiosios atletikos varžybos. Žaidynių nugalėtojų vardai iškovoti mažiausioje ir didžiausioje svorio kategorijose. Aristėjas Arbačiauskas laimėjo 34 kg. svorio kategorijoje (dvikovės suma 75 kg.), o Airidas Kmieliauskas buvo pirmas tarp sportininkų sveriančių virš 76 kg. (dvikovės suma 195 kg.). Žaidynių prizininkais tapo Matas Vaitiekūnas, Karolis Kavaliauskas, Deividas Strolys, Gabrielius Lukauskas. Berniukus treniruoja Alvydas Kirkliauskas ir Giedrius Kuncevičius.

Tomas Kalvaitis ir Laurynas Antanaitis - Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionai

Gegužės 4 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos jaunimo (iki 20 ir 23 metų) sunkiosios atletikos čempionatas. Svorio kategorijoje iki 62 kg. jaunimo iki 20 metų čempionu tapo marijampolietis Tomas Kalvaitis (dvikovės rezultatas 192 kg.), treniruojamas Jono Janulevičiaus. Jaunimo iki 23 metų grupėje nugalėtojai ir prizininkai buvo nustatomi pagal Sinklerio koeficientų lentelę, kai išvedamas koeficientas tarp sportininko asmeninio svorio ir jo iškeltų kilogramų. Šioje grupėje absoliučiu nugalėtoju tapo Laurynas Antanaitis (329,95 taškai), antras Vincentas Skirka (327,92 kg.). Vaikinus treniruoja Alvydas Kirkliauskas.