Klaipėdoje dvi dienas vyko Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas, studentų čempionatas ir Lietuvos jaunių sporto žaidynės

Š.m. birželio 9-10 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas, Lietuvos studentų čempionatas ir Lietuvos jaunių sporto žaidynių sunkiosios atletikos varžybos. Puikiai varžybose sekėsi marijampoliečiams, kurie savo rezultatais patvirtino, kad yra vieni iš stipriausių Lietuvoje. Lietuvos čempionų vardus iškovojo 56 kg. svorio kategorijoje Tomas Kalvaitis (dvikovės rez. 165 kg.), tarp sportininkų sveriančių 62 kg. pirmas buvo Mindaugas Brazaitis, dvikovėje surinkęs 200 kg. ir pagerinęs Lietuvos rekordus tarp sportininkų iki 23 metų ("išstūmė" - 94 kg., "išrovė" - 106 kg.). Tarp sportininkų sveriančių iki 69 kg. pirmas buvo Vincentas Skirka (dvikovės rez. 240 kg.). Antrąsias vietas čempionate iškovojo Elvis Plečkaitis, Žilvinas Žilinskas ir Radvilas Bakūnas, treti buvo Povilas Marčiulynas, Jonas Nevecka ir Petras Barauskas. Marijampolės komanda iškovojo antrąją komandinę vietą (205 tšk.), tik penkiais taškais pralaimėjusi klaipėdiečiams (210 tšk.). Studentų čempionate  tarp atletų sveriančių iki 77 kg. antrąją vietą iškovojo Eimantas Kalvaitis.

Jaunių žaidynėse pirmąsias vietas iškovojo 56 kg. svorio kategorijoje Elvis Plečkaitis (dvikovės rez. 146 kg.) ir 62 kg. svorio kategorijoje Žilvinas Žilinskas (dvikovės rez. 195 kg.). Trečiąsias vietas laimėjo Domantas Dapkūnas ir Augustinas Kliučinskas. Marijampolės jaunių komanda iškovojo trečiąją komandinę vietą (98 tšk.). Sportininkus varžyboms ruošia treneriai Jonas Janulevičius ir Alvydas Kirkliauskas.