Klaipėdoje vyko Lietuvos sunkiosios atletikos suaugusiųjų atskirų veiksmų čempionatas

Po atrankos varžybų dešimt sporto centro "Sūduva" sportininkų dalyvavo Lietuvos suaugusiųjų atskirų veiksmų čempionato finale Klaipėdoje. Praėjusiųjų metų čempiono titulą svorio kategorijoje iki 56 kg. apgynė ir du aukso medalius iškovojo Tomas Kalvaitis (treneris Jonas Janulevičius). Toje pačioje kategorijoje trenerio Giedriaus Kuncevičiaus auklėtiniai Airidas Rimkevičius stūmimo veiksme liko antras, o svorio kategorijoje iki 62 kg. Tadas Čemerka rovimo veiksme liko antras, o stūmimo trečias. Pagerinęs asmeninius rekordus 111 kg. rovimo veiksmu ir išstūmęs 131 kg. sveriančią štangą, svorio kategorijoje iki 69 kg. čempionu tapo Vincentas Skirka. Pirmą kartą Lietuvos čempiono vardą iškovojo Martynas Brokas (svorio kategorija iki 94 kg.). Įnirtinga kova vyko tarp  sportininkų sveriančių per 105 kg. Rovimo veiksme iškėlęs 160 kg., aukso medalį iškovojo Radvilas Bakūnas, o stūmimo veisme su rezultatu 176 kg. liko trečias. Treneris Alvydas Kirkliauskas liko patenkintas šių sportininkų pasirodymais.