Baltarusijoje vyko tarptautinės jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos varžybos “Molodečnas 2019”

Lapkričio 15-16 dienomis Baltarusijoje vyko tradicinės tarptautinės jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos varžybos „Molodečnas 2019“. Jaunimo grupėje 400 m distancijoje antrąją vietą iškovojo Juozas Bindokas, trečiąją Dovydas Krapukaitis. J.Bindokas buvo trečias 800 m distancijoje. Tarp jaunių po dvi pirmąsias vietas 800 m ir 1500 m distancijose iškovojo Deimantė Bendravičiūtė ir Marijus Dranginis. Šuolio į tolį rungtį laimėjo Mykolas Pėtelis, buvęs trečias 60 m distancijoje. Aistė Nurutdinova tarp bendraamžių buvo antra šuolio į aukštį rungtyje. Armandas Leonavičius taip pat buvo antras 400 m distancijoje, o 800 m nubėgo trečias. Trečiąją vietą 3000 m distancijoje iškovojo Airidas Bendaravičius. Sportininkus treniruoja Regina Bindokienė, Vladas Komisaraitis ir Ona Živilaitė.