66580025_411021919621603_9077389830790316032_n

Deimantė Bendaravičiūtė ir Gedmintė Mykolaitytė -Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionato prizininkės

Liepos 4-5 dienomis Alytuje vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas. Marijampolės sporto centro “Sūduva” lengvaatlečiai čempionate iškovojo tris medalius.  3000 m bėgimo rungtyje antrąją vietą iškovojo  Vlado Komisaraičio auklėtinė Deimantė Bendaravičiūtė (rez. 11.13,76), 2000 m kliūtinio bėgimo rungtyje ji buvo trečia (rez. 7.46,15). Kūjo metimo rungtyje antrąją vietą iškovojo Gedmintė Mykolaitytė (rez. 45,61), treniruojama Arvydo Šedžio. 400 m bėgime tarp vaikinų 4-6 vietas iškovojo marijampoliečiai Juozas Bindokas (rez. 52,92), Armandas Leonavičius (rez. 53,90) ir Airidas Leonavičius (rez. 54,23). Du kartus, 800 m (rez. 2.03,39)  ir 1500 m ( rez. 4.17,67) distancijose, ketvirtas buvo Marijus Dranginis. Kūjo metimo rungtyje ketvirtąją vietą iškovojo Mairita Pajėdaitė (rez. 45,58), tarp vaikinų Nojus Pavilionis buvo penktas (rez. 45,58). Vaikinų estafetės 4×100 m komanda taip pat iškovojo ketvirtąją vietą (Airidas ir Armandas Leonavičiai, Dovydas Krapukaitis ir Mykolas Pėtelis). 2000 m kliūtinio bėgimo rungtyje Airidas Bendaravičius buvo šeštas (rez. 7.09,78).