G.Valinčius

Sporto centro “Sūduva” auklėtinių startai Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionatuose

Liepos 10-14 dienomis Jevlėje (Švedija) vyko Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo sporto centro “Sūduva” auklėtinis Tomas Vasiliauskas. Kūjį numetęs 62,59 metrus Tomas į finalą nepateko ir bendroje įskaitoje liko aštuonioliktas. Tomo treneris Arvydas Šedys.

Liepos 18-21 dienomis jau kitame Švedijos mieste – Burose vyko Europos jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionatas. Lietuvos jaunimo rinktinės sudėtyje čempionate startavo du sporto centro “Sūduva” auklėtiniai.  Giedrius Valinčius “įveikęs” 3000 m kliūtinio bėgimo kvalifikacinį bėgimą ir papuolęs į finalinį penkioliktuką, finale finišavo vienuoliktas (rez. 9.15,74). Sportininką treniruoja Vladas Komisaraitis.  Vilius Junevičius trišuolio rungtyje nušoko 14,44 metrų ir į finalinį dvyliktuką nepateko, bendroje įskaitoje liko dvidešimt trečias. Vilių treniruoja Ramūnas Junevičius ir Gintautas Janušauskas.