Justas Jocius, Gabija Novogrockytė ir Urtė Chmieliauskaitė Lietuvos mokinių jaunių čempionai

Lapkričio 14-16 dienomis Marijampolės sporto centre „Sūduva“ vyko Lietuvos mokinių jaunių bokso pirmenybės, kuriose dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp vaikinų pirmąją vietą 70 kg. svorio kategorijoje laimėjo Justas Jocius. Antrąją vietą, pralaimėjęs tik finalinę kovą, iškovojo Paulius Lopėčius (54 kg.),  Pijus Jocius (44 kg.) ir Henrikas Kuniauskas (52 kg.) liko treti. Vaikinus treniruoja Viktoras Grinevičius. Merginų tarpe pirmos buvo Gabija Novogrockytė (60 kg.) ir Urtė Chmieliauskaitė (70 kg.), antros Kamilė Pukevičiūtė (52 kg.), Milena Brazaitytė (60 kg.) ir Elena Šveikauskaitė (63 kg.), trečiąją vietą 60 kg. svorio kategorijoje laimėjo Samanta Ambrazevičiūtė. Merginas treniruoja Viktoras Grinevičius ir Kazimieras Daknys.