85092367_2445950155657089_6181262459332984832_n

Kauno miesto vaikų lengvosios atletikos čempionate varžėsi mūsų jaunieji sportininkai

Vasario 12 dieną  vykusiame Kauno miesto vaikų lengvosios atletikos atvirame čempionate dalyvavo gausus būrys mūsų jaunųjų sportininkų. Pirmąsias vietas 200 m distancijoje iškovojo Andrėja Zygmantaitė (rez. 20,72) ir Aurimas Mykolaitis (rez. 20,28), o 1000 m bėgime Nojus Minevičius (rez. 3.22,86). Antrąją vietą 60 m distancijoje laimėjo Beata Rudvalytė (rez. 9,06), o 200 m distancijoje  Rūta Brusokaitė (rez. 31,49). Trečias 200 m atbėgo KLaidas Vyšniauskas (rez. 31,75) , o 1000 m distancijoje  Airidas Simanavičius (rez. 3.29,01) taip pat buvo trečias.  Visai netoli nugalėtojų pakylos liko  Robertas Mykolaitis, Luknė Šlekytė ir Justas Sadauskas. Pasak trenerių, visi mūsų sportininkai labai stengėsi, tik vieniems pakišo koją jaudulys, nes tai buvo pirmosios varžybos manieže, o kiti turi daugiau pasitreniruoti ir rezultatai pradės gerėti. Svarbiausia – didelis vaikų noras sportuoti. Mūsų jaunuosius lengvaatlečius treniruoja Regina Bindokienė, Vladas Komisaraitis, Evaldas Gustaitis, Gintautas Janušauskas ir Rima Lukoševičienė.