Jaunučiai2019-04-12

Kelmėje vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių ir moterų imtynių jaunučių čempionatas

Balandžio 12-13 dienomis Kelmėje vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių ir moterų imtynių jaunučių čempionatas. Penktadienį čempionate varžėsi graikų-romėnų imtynių atstovai. Pirmąsias vietas iškovojo, šiuo metu Vilniaus Ozo gimnazijos sporto klasėse besimokantys ir besitreniruojantys, Vilius Adomavičius (44 kg.) ir Benas Mickevičius (62 kg.). Kitas buvęs sporto centro „Sūduva“ auklėtinis, šiuo metu besimokantis Panevėžio sporto gimnazijoje, Nojus Asipauskas 57 kg. svorio kategorijoje buvo trečias. Trečią vietą 41 kg. svorio kategorijoje iškovojo ir Vakaris Lenkevičius, kurį treniruoja Karolis Čiupkevičius. Komandinėje įskaitoje Marijampolės vaikinų komanda iškovojo ketvirtąją vietą.

Šeštadienį kovas pradėjo merginos. Antrąsias vietas čempionate iškovojo Roberta Siražetdinovaitė (33 kg.), Enrika Devetinaitė (42 kg.), Smiltė Brizgytė (46 kg.) ir Dominyka Vaitulionytė (58 kg.). Trečios liko Austėja Šalčiūnaitė (39 kg.)  ir Gabija Grimalauskaitė (virš 62 kg.). Mergaites treniruoja Vaida Puidaitė.