Kuldiga2019-03-09estafetė

Kuldigoje varžėsi lengvaatlečiai

Kovo 9 dieną vyko tarptautinės jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybos “Kuldigos taurė 2019“ . Varžybose dalyvavo ne tik Latvijos sportininkai, bet ir gausus būrys jaunųjų lengvaatlečių iš Lietuvos. Į šias varžybas tradiciškai vyksta ir marijampoliečiai. Geriausiai varžybose sekėsi SC „Sūduva“ vaikinų estafetės 4×200 m komandai (Airidas ir Armandas Leonavičiai, Mykolas Pėtelis ir Dovydas Krapukaitis), kurie iškovojo pirmąją vietą (rez. 1.38,49). 200 m distancijoje jaunių grupėje antrąją vietą iškovojo Dovydas Krapukaitis (rez. 24,33). Tarp jaunučių 1000 m distancijoje trečias buvo Airidas Bendaravičius (3.03,55). Kiek nepasisekė mūsų jauniams bėgusiems 1000 m, ir Deimantė Bendaravičiūtė (rez. 3.22,29), ir Marijus Dranginis (rez. 2.49,58) liko ketvirti. Sportininkus treniruoja Regina Bindokienė, Vladas Komisaraitis ir Ona Živilaitė.