Mykolas Pėtelis

Lengvaatlečių startai Latvijoje

Gegužės 4 dieną Iecavoje (Latvija) vyko jaunių ir jaunimo tarptautinės lengvosios atletikos varžybos. Šiose varžybose dalyvavo gausus būrys marijampoliečių. Jaunių grupėje 800 m distancijoje pirmąją vietą iškovojo Marijus Dranginis, trečias buvo jo komandos draugas Armandas Leonavičius. Šuolio į tolį rungtyje antrąją vietą laimėjo Mykolas Pėtelis, o 200 m distancijoje trečias finišavo Dovydas Krapukaitis. Tarp jaunimo 200 m distancijoje nugalėtojo vardą iškovojo Edgaras Radzevičius. Vaikinų estafetės 4×100 m komanda (Vladas Kunigonis, Edgaras Radzevičius, Mykolas Pėtelis ir Dovydas Krapukaitis) laimėjo antrąją vietą. Sportininkus treniruoja Regina Bindokienė, Ona Živilaitė, Gintautas Janušauskas ir Vladas Komisaraitis.

Tuo pačiu metu Bauskėje (Latvija) vykusiose vaikų lengvosios atletikos varžybose geriausiai sekėsi trenerių Onos Živilaitės ir Vlado Komisaraičio auklėtiniui Eimantui Vičiūnui, kuris šuolio į aukštį rungtyje iškovojo antrąją vietą (rez. 1,40).