Imtynės 01-11

Lietuvos imtynių čempionate iškovoti trys medaliai

Iš sausio 10-12 dienomis Kaune vykusio Lietuvos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių čempionato marijampoliečiai parsivežė tris medalius.  Nors aukso medalio laimėti nepavyko, bet visi sportininkai kovojo šauniai. Ypač daug dėmesio sulaukė 67 kg. svorio kategorijoje kovoję atletai. Finale susitiko daugkartinis Lietuvos čempionas, dviejų olimpiadų dalyvis Edgaras Venckaitis ir marijampolietis, praeitų metų Lietuvos čempionas 63 kg. svorio kategorijoje bei Europos jaunimo čempionato dalyvis, Vilius Savickas. Po labai atkaklios kovos Vilius patyrusiam sportininkui pralaimėjo tik taškais 4:6 ir iškovojo sidabro medalį. Trečiąją vietą 55 kg. svorio kategorijoje iškovojo Laurynas Barauskas, o tarp moterų sveriančių 57 kg. antra buvo Dominyka Vaitulionytė. Sportininkus treniruoja Karolis Čiupkevičius ir Vaida Puidaitė.