05-14

Marijampolėje vyko lengvosios atletikos vaikų ir jaunučių atviras čempionatas

Gegužės 14 dieną vyko Marijampolės apskrities vaikų (2006 m.g. ir jaunesni) ir jaunučių (2004-2005 m.g.) lengvosios atletikos atviras čempionatas. Čempionate dalyvavo ne tik Marijampolės, bet ir Vilkaviškio, Kalvarijos, Šakių, Jurbarko, Alytaus, Jonavos, Kauno, Elektrėnų sportininkai. Vaikų amžiaus grupėje Marijampolės sportininkai iškovojo net keletą medalių. 60 m bėgimo distancijoje į finalą pateko ir trečiąją vietą iškovojo Justas Junevičius (rez. 8,93), kitas mūsų sportininkas Robertas Mykolaitis finale buvo ketvirtas (8,95). Tarp mūsų mergaičių 60 m finale bėgusi Gabija Zaveckaitė taip pat finišavo ketvirta (rez. 8,98). 1000 m distancijoje Marijampolės apskrities čempiono vardą iškovojo Danielius Bendaravičius (rez. 3.16,38). Du medalius vaikų grupėje laimėjo Eimantas Vičiūnas. Jis buvo pirmas šuolio į tolį rungtyje (rez. 4,60) ir antras šuolio į aukštį rungtyje (rez. 1.35). Šuolio į tolį rungtyje ketvirtas liko R.Mykolaitis (rez. 4,14) , o penktas J.Junevičius (rez. 3,96). 300 m distancijoje trečiąją vietą iškovojo Viktorija Afanasenka (rez. 48,51), Eimantas Sinkevičius toje pačioje distancijoje tarp berniukų buvo ketvirtas (rez. 58,03), Kornelijus Stanevičius penktas (rez. 59,03). Kūjo metimo rungtyje visas prizines vietas laimėjo marijampoliečiai Mantas Majauskas (rez. 38,28), Titas Eidukevičius (rez. 37,50) ir Augustas Pilius (rez. 36,18). Jaunučių grupėje Marijampolės čempionų vardus iškovojo šuolio į tolį rungtyje Austėja Menkevičiūtė (rez. 4,58) ir 1500 m distancijoje Airidas Bendaravičius (rez. 4.46,60). Kūjo metimo rungtį laimėjo marijampolietės Gedmintė Mykolaitytė (rez. 45,08), Mairita Pajėdaitė (rez. 38,60) ir Raminta Lepšytė (rez. 32,90). Tarp jaunučių vaikinų pirmas buvo Nojus Pavilionis (rez. 52,21). Trečiąją vietą šuolio į aukštį rungtyje iškovojo Aistė Nurutdinova (rez. 1,35). Tarp Marijampolės jaunučių amžiaus grupės sportininkų į geriausių šešetukus pateko Kamilė Bliudžiūtė (200 m), Svaja Petraškaitė (400 m), Naglis Zigmanta (1000 m), Kamilė Stagniūnaitė (šuolis į aukštį), Julijus Gudauskas (rez. 1,35), Stasys Vencius (rez. 1,25) ir Livija Jašinskaitė (šuolis į tolį). Sportininkus treniruoja Vladas Komisaraitis, Regina Bindokienė, Arvydas Šedys, Ona Živilaitė, Gintautas Janušauskas, Dalia Urbonienė,Rima Lukoševičienė ir Paulius Bieliūnas.