IMTYNIŲ MERGINOS

Marijampolėje vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras, skirtas sportininkui ir treneriui Povilui Grigui atminti

Gruodžio 1 dieną Marijampolėje vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras, skirtas sportininkui ir treneriui Povilui Grigui atminti. Turnyre dalyvavo per 250 sportininkų iš visos Lietuvos, viena komanda iš Baltarusijos (Molodečno), dvi iš Lenkijos (Lodzės bei Piotrkow Trybunalki) ir Latvijos (Liepojos). Tarp jaunučių antrąsias vietas iškovojo sporto centro “Sūduva” auklėtiniai Vakaris Lenkevičius (41 kg.), Marijonas Lukšys (44 kg.) ir Dominykas Varžaitis (virš 80 kg.). Treti liko Gabrielius Vaitulionis, Domas Kubilius, Armandas Mežorinas, Minijus Leonavičius, Jonas Radzišauskas, Evinas Jakimavičius. Jaunių amžiaus grupėje 48 kg. svorio kategorijoje turnyro nugalėtojo vardą iškovojo Laurynas Barauskas, trečias šiame svoryje liko Lukas Čiupkevičius. Tarp sportininkų sveriančių 60 kg. pirmąją vietą iškovojo Nojus Asipauskas, trečiąją Martynas Veselga. Berniukus treniruoja Karolis Čiupkevičius ir Edvardas Vaitulionis. Pirmą kartą turnyre kovojo ir mergaitės. Pirmų vietų iškovoti šiemet nepavyko, nes mergaitės treniruojasi tik nuo pavasario, o antrąsias vietas laimėjo Agnė Gelčytė (virš 54 kg.), Iveta Naujalytė (44 kg.), Austėja Šalčiūnaitė (35 kg.) ir Roberta Siražetdinovaitė (30 kg.). Trečios turnyre buvo Neringa Banišauskaitė, Gabija Grimalauskaitė, Emilija Gabrytė, Atėnė Kiverytė, Urtė Jakimavičiūtė, Ieva Paulevičiūtė, Skaistė Lukšytė, Gustė Škarnulytė, Emilija Durtenevičiūtė, Justė Kuncaitytė ir Emilija Barzdaitytė. Mergaites treniruoja Vaida Puidaitė.