Žiginskaitė

Marijampolės sportininkai Utenoje laimėjo tris taures, gerino Lietuvos ir asmeninius rekordus

Birželio 7-8 dienomis Utenoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos atviros taurės varžybos ir Lietuvos sporto klubų taurės varžybos.  LLAF taurės varžybas komandinėje įskaitoje laimėjo Kaunas (I miestų grupė), Šiauliai (II miestų grupė) ir Marijampolė (rajonų grupė). Individualioje įskaitoje geriausiai sekėsi trenerio Arvydo Šedžio auklėtinei Aistei Žiginskaitei , kuri kūjį nusviedė 54.38 m ir pasiekė rezultatą geresnį už oficialius Lietuvos moterų ir U23 rekordus bei  ketvirtą kartą laimėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurę. Tomas Vasiliauskas kūjį numetė 66.52 m ir taip pat ketvirtą kartą  laimėjo LLAF taurės varžybose, trečią vietą  šioje rungtyje laimėjo Vytenis Giedraitis (rez. 51.43 m). Abu vaikinus treniruoja A.Šedys. 5000 m distanciją nubėgęs per 15.31,81  Giedrius Valinčius LLAF taurę laimėjo antrus metus iš eilės. 3000 m kliūtinio bėgimo rungtyje Giedrius buvo antras (rez. 9.33,47). Sportininką treniruoja Vladas Komisaraitis. Trišuolio rungtyje antrą vietą laimėjo Vilius Junevičius (treneriai Gintautas Janušauskas ir  Ramūnas Junevičius), nušokęs 14.99 m jis pasigerino asmeninį rekordą  ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Šią rungtį laimėjo svečias iš Latvijos.