Sunkioji0525

Marijampolės sunkiaatlečiai tarp stipriausių Lietuvoje

Šeštadienio vakarą Klaipėdoje baigėsi dvi dienas vykę Lietuvos sunkiosios atletikos vyrų ir moterų čempionatai bei jaunimo iki 20 ir 23 metų pirmenybės.  Dėl aukso medalių ir komandinių taurių kovėsi bemaž 300 stipruolių iš 16 Lietuvos miestų ir miestelių. Į finalus pateko 60 dailiosios lyties atstovių ir 65 vyrai. Absoliučiu varžybų nugalėtoju tarp vyrų tapo daugkartinis Europos vicečempionas, buvęs trenerio Alvydo Kirkliausko auklėtinis, Žygimantas Stanulis (iki 102 kg.). Puikiai čempionate sekėsi Marijampolės sporto centro „Sūduva“ atletams, kurie vyrų komandinėje įskaitoje, į priekį praleidę tik Klaipėdos komandą – 258 taškai, iškovojo antrąją vietą – 240 taškų. Lietuvos sunkiosios atletikos čempionų vardus iškovojo Tomas Kalvaitis (61 kg.) ir asmeninius rezultatus pasigerinęs Žilvinas Žilinskas (73 kg.). Antrąsias vietas laimėjo Augustas Kliučinskas (55 kg.), Radvilas Bakūnas (102 kg.) ir Martynas Brokas (109 kg.). Jaunimo iki 20 metų grupėje, 55 kg. svorio kategorijoje, antrąją vietą iškovojo Domantas Dapkūnas. Vaikinus treniruoja Alvydas Kirkliauskas ir Jonas Janulevičius.