dav

Marijampoliečiai su Lietuvos jaunimo rinktine dalyvavo tarpvalstybiniame mače Minske

Vasario 24-26 dienomis Minske vyko tarpvalstybinis jaunimo mačas, kuriame dalyvavo Azerbaidžano, Kazachstano, Lietuvos, Latvijos, Izraelio, Ispanijos, Turkijos, Ukrainos, Estijos ir Baltarusijos komandos. Mače Lietuvos jaunimo rinktinei atstovavo du Marijampolės sporto centro „Sūduva“ auklėtiniai Giedrius Valinčius ir Edgaras Radzevičius. Edgaras Radzevičius 60 m distancijoje iškovojo devintąją vietą, o mišrioje estafetėje (2 merginos ir 2 vaikinai) 4×200 m su komandos draugais buvo šeštas. Giedrius Valinčius 1500 m distancijoje finišavo ketvirtas, o 2000 m kliūtinio bėgimo rungtyje iškovojo trečiąją vietą. Abiejose distancijose Giedrius pasigerino asmeninius rezultatus ir buvo pripažintas geriausius rezultatus tarp Lietuvos komandos vaikinų parodžiusiu sportininku, tarp merginų geriausia pripažinta sprinterė Akvilė Andriukaitytė. Marijampoliečius treniruoja Vladas Komisaraitis ir Gintautas Janušauskas.