Marijampolė-družba2019

Marijampoliečių startai Baltarusijoje

Marijampolės SC „Sūduva“ komanda dalyvavo S.Bartaševičiaus atminimo vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos varžybose „Družba-2019“ Smargonyse (Baltarusija). Mūsų vaikai ir jaunučiai iškovojo po dvi pirmas ir trečias, bei keturias antras vietas. Vaikų amžiaus grupėje tarp mergaičių pirmąją vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojo Austėja Menkevičiūtė (rez.4.90), 800 m distancijoje tarp berniukų pirmas buvo Danielius Bendaravičius ( rez.2.26,9). Trišuolio rungtyje A.Menkevičiūtė buvo antra (rez. 10,20), o D.Bendaravičius buvo antras 1500 m distancijoje (rez. 5.08,7). Antrąją vietą 100 m distancijoje iškovojo Gabija Zaveckaitė (rez. 13,80), trečia buvo Viktorija Afanasenka (rez. 14,20). G.Zaveckaitė trečia buvo ir 200 m bėgime tarp mergaičių (rez. 29,30). Tarp jaunučių geriausiai sekėsi Airidui Bendravičiui, kuris 800 m distancijoje buvo antras (rez. 2.11,37). Sportininkus treniruoja Vladas Komisaraitis, Regina Bindokienė, Gintautas Janušauskas ir Ona Živilaitė.