dav

Puikūs lengvaatlečių rezultatai Baltijos šalių čempionate

Sekmadienį Uogrėje (kūjo metimas vyko Salaspilyje) finišavo Baltijos šalių komandinis čempionatas ir Latvijos Prezidento taurės varžybos. Baltijos šalių čempionatą laimėjo Estijos komanda (311 taškų), pernai buvusi tik trečia. Praėjusių metų nugalėtojai lietuviai šį kartą liko antri (289), o varžybų šeimininkai latviai– treti (201). Puikiai čempionate sekėsi Lietuvai atstovavusiems Marijampolės sporto centro „Sūduva“ lengvaatlečiams. Pirmąją vietą kūjo metimo rungtyje, pasiekęs puikų rezultatą, iškovojo Arvydo Šedžio auklėtinis Tomas Vasiliauskas. Jo mestas kūjis skriejo 70,23 metrų. Pasigerinęs asmeninį rekordą ir įvykdęs Europos jaunimo čempionato normatyvą 3000 m kliūtinio bėgimo rungtyje antrąją vietą iškovojo Giedrius Valinčius (rez. 9.03,08), treniruojamas Vlado Komisaraičio.  Ketvirtąją vietą trišuolio rungtyje laimėjo Ramūno Junevičiaus ir Gintauto Janušausko auklėtinis Vilius Junevičius (rez. 14,80).