67482156_659517494533037_5180182002988482560_n

Puikūs lengvaatlečių startai Lietuvos čempionate

Liepos 26-27 dienomis Palangoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Puikiai čempionate sekėsi Marijampolės sporto centro „Sūduva“ komandai, kuri rajonų grupėje iškovojo antrąją vietą. Pirmąją varžybų dieną 10000 m distancijoje antrąją vietą iškovojo Paulius Bieliūnas (rez. 32.56,71), trečias buvo Evaldas Gustaitis (rez. 33,07,92). Abu vaikinus treniruoja Vladas Komisaraitis. Antroji varžybų diena prasidėjo kūjo metimo varžybomis. Tomas Vasiliauskas Lietuvos čempiono vardą iškovojo antrus metus iš eilės (rez. 67,72 m), o tarp prizininkų patenka šešis metus iš eilės. Trečiąją vietą laimėjo Lukas Simonavičius (rez. 56,03 m). 2016 ir 2017 m. Lukas laimėjo Lietuvos čempiono vardą, dabar antrus metus iš eilės trečias. Tarp merginų antra buvo Aistė Žiginskaitė (rez. 49,80 m). Nuo 2013 metų Aistė čempionatuose laimi aukso arba sidabro medalius. Kūjo metikus treniruoja Arvydas Šedys. Maloniai nustebino septyniolikmetis Vilius Junevičius, trišuolio rungtyje iškovojęs trečią vietą (rez. 14,80 m). Tai pirmasis Viliaus medalis Lietuvos čempionatuose. Sportininką treniruoja Ramūnas Junevičius ir Gintautas Janušauskas. Čempionatą užbaigė 3000 m kliūtinio bėgimo rungties dalyviai, tarp kurių mūsų sportininkas Giedrius Valinčius iškovojo antrąją vietą (rez. 9.13,44). Giedrius pralaimėjo tik patyrusiam Justinui Beržanskiui iš Šiaulių, kuris aštuntą kartą iš eilės iškovojo Lietuvos čempiono vardą. Sportininką treniruoja V.Komisaraitis.