Estafetės komanda2019-01-11

Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas

Sausio 11-12 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas. Tarp jaunių dvi pirmąsias vietas iškovojo merginos. Deimantė Bendaravičiūtė buvo pirma 1500 m kliūtinio bėgimo rungtyje (rez. 6.14,24), o Ugnė Mykolaitytė laimėjo trišuolio rungtį (rez. 11,80). Šios merginos iškovojo ir po “sidabro” medalį. Deimantė buvo antra 3000 m distancijoje (rez. 12.31,68), o Ugnė šuolio į tolį rungtyje (rez. 5,36). Tarp jaunimo po dvi pirmąsias vietas iškovojo komandos lyderiai Edgaras Radzevičius 60 m (rez. 7,07) ir 300 m (rez. 36,39) distancijose bei Giedrius Valinčius 1000 m (rez. 2.35,65) ir 3000 m (rez. 8.48,31) distancijose. Vilius Junevičius buvo antras trišuolio rungtyje (rez. 13,68), o Iveta Varnelytė 60 m barjerinio bėgimo rungtyje buvo trečia (rez. 10,34).   Pirmąją vietą iškovojo ir puikų rezultatą parodė vaikinų estafetės 4×200 m komanda (Edgaras Radzevičius, Vilius Junevičius, Dovydas Krapukaitis ir Airidas Leonavičius). Komandinėje įskaitoje Marijampolės SC “Sūduva” sportininkai ir jaunių, ir jaunimo grupėse iškovojo antrąsias vietas. Sportininkus treniruoja Vladas Komisaraitis, Gintautas Janušauskas ir Regina Bindokienė.