Estafetė4x200

Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybės

Sausio 10-11 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės. Jaunių grupėje SC „Sūduva“ auklėtiniai iškovojo pirmąją vietą (varžėsi 31 rajonų komanda). Dvi pirmąsias vietas, trišuolio ir šuolio į tolį rungtyse, iškovojo Ugnė Mykolaitytė. Marijus Dranginis buvo pirmas 1000 m distancijoje ir antras 600 m distancijoje. Du medalius iškovojo ir Deimantė Bendaravičiūtė. Ji pirma buvo 1500 m kliūtinio bėgimo rungtyje ir antra 3000 m distancijoje. Meida Mykolaitytė iškovojo antrąją vietą 60 m distancijoje, o Airidas Bendaravičius laimėjo trečiąsias vietas 3000 m ir 2000 m kliūtinio bėgimo rungtyse. Armandas Leonavičius 600 m distancijoje taip pat buvo trečias.

SC ‚Sūduva“ jaunimo komanda tarp 26 komandų buvo antra, į  priekį praleidusi tik Raseinių rajono sportininkus. Po dvi pirmąsias vietas jaunimo tarpe iškovojo Edgaras Radzevičius (60 m ir 300 m) ir Vilius Junevičius ( šuolis į tolį ir trišuolis). Pirmąją vietą laimėjo ir vaikinų 4×200 m estafetės komanda (E.Radzevičius, V.Junevičius, Vladas Kunigonis ir Dovydas Krapukaitis). Sportininkus treniruoja Regina Bindokienė, Vladas Komisaraitis, Gintautas Janušauskas, Ramūnas Junevičius ir Ona Živilaitė.