lENGVOJI

Ugnė Mykolaitytė, Deimantė Bendaravičiūtė ir Marijus Dranginis – Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionai

Š.m. vasario 7-8 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas. Marijampolės sporto centro „Sūduva“ auklėtiniai rajonų grupėje tarp 32 komandų, surinkę 285 taškus, iškovojo pirmąją vietą. Bendroje (miestų ir rajonų) įskaitoje juos aplenkė tik Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos komandos. Lietuvos jaunių čempionų vardus iškovojo Ugnė Mykolaitytė trišuolio rungtyje (rez. 11,86), 1500 m kliūtinio bėgimo rungtyje Deimantė Bendaravičiūtė (rez. 5.29,18) ir 1000 m distancijoje Marijus Dranginis (rez. 2.43,05). Šie sportininkai čempionate iškovojo net po du medalius. Ugnė buvo antra šuolio į tolį rungtyje (rez. 5,15), Marijus taip pat antras 600 m distancijoje (rez. 1.27,68), o Deimantė atbėgo trečia 3000 m distancijoje (rez. 11,27,07). Prie komandinės pergalės prisidėjo ir kiti mūsų sportininkai, kurie pateko į geriausių sportininkų dvyliktukus. Airidas Bendaravičius iškovojo ketvirtąją vietą 3000 m distancijoje (rez. 9.49,94) ir buvo penktas 2000 m kliūtinio bėgimo rungtyje (rez. 6.42,07). Armandas Leonavičius buvo ketvirtas 1000 m bėgime (rez. 2.49,14), o aštuntas 600 m distancijoje (rez. 1.32,79).  300 m distancijoje devintą vietą iškovojo Airidas Leonavičius (rez. 39,20). Sportininkus treniruoja Regina Bindokienė, Vladas Komisaraitis, Gintautas Janušauskas ir Ona Živilaitė.