Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Nusipirkti naudotą automobilį, gali pasirodyti lengviau nei yra iš tikrųjų. Tikriausiai visi norime tvarkingo ir gražaus automobilio, su puikia praeities istorija. Tačiau ne visada taip lengva rasti gerą automobilį. Kartais gali pasitaikyti ir tokių atvejų, kuomet pardavėjas, gali bandyti jums parduoti prastos būklės automobilį, arba su bloga jo praeitimi. Važinėdami žiūrėti automobilių ar kitų transporto priemonių, mes išvaistome nemažai laiko ir žinoma kuro išlaidų. Tačiau dabar galime pasinaudoti paslauga – VIN patikra. Kuri gali mums sutaupyti laiko ir galime automobilį pasitikrinti ir iš namų. Pasitikrinę norimą transporto priemonę, jums bus pateikta išsami ataskaita apie jį. Žinoma, ši paslauga yra mokama, tačiau tikrai ne daug, vos 15 eurų.

Kur ieškoti VIN kodo?

Automobiliuose VIN kodą dažniausiai galite rasti ant priekinio stiklo, vairuotojo pusėje. Taip pat atsidarę kapotą, galite pamatyti ant kėbulo. Kartais galite rasti ir atsidarę bagažinę. Na o jei norite tikrintis iš namų, tiesiog paprašykite automobilio savininko, kad jis jums atsiųstų. Jei jis nežino kur gali rasti, tai pats paprasčiausias būdas, pažiūrėti dokumentuose.

Ataskaitos privalumai

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį turi tikrai daug privalumų , kuomet perkate naudotas transporto priemones. Duomenys pateikiami patys naujausi , kadangi sistemoje jie yra atnaujinami kiekvieną dieną. Jie yra gaunami iš draudimo kompanijų, oficialių servizų, techninių apžiūrų, skelbimų, o iš naujesnių automobilių tiesioginiai duomenys. Patys didžiausi privalumai:

  • Tikra automobilio rida – vienas iš svarbesnių dalykų. Jums bus pateikiama viso egzistavimo ridos istorija. Tai reiškia, kad matysite kiek kuriais metais buvo nuvažiuota su automobiliu. Jei rida kada nors buvo atsukta, jums tai parodys ir nuo kokios iki kokios.
  • Ar nebuvo taksi – tikriausiai niekas nenori automobilio, kuris dirbo taksi, tai yra dėl to , kad jis gali būti jau savo atgyvenęs.
  • Patirtos avarijos – svarbiausias dalykas ataskaitoje. Niekas nenori pirkti automobilio kuris sukrautas iš kelių. Taip pat visi norime važinėtis saugiai. Jūs pamatysite patirtas avarijas, kokia žala buvo įvertinta, data, ir kokios kėbulo dalys nukentėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *