Iš ko namuose gaminti sveiką šviežių sulčių kokteilį?

Iš ko namuose gaminti sveiką šviežių sulčių kokteilį?

Mes visi turime rūpintis savo sveikata. Tai, labai dažnai girdimi iš žiniasklaidos, ar iš internetinių postų, tačiau ar mes atsižvelgiame į šias rekomendacijas ir ar imamės veiksmų tai daryti? Žinoma, kad retas kuris susirūpina savo sveikata ir imasi keisti savo gyvenimą, be kokių svarbių pokyčių jo gyvenime, todėl mes vis laukiame tos dienos ir to ženklo, kai tai bus laikas kažką keisti. Visi mes suprantame, kad sveikas gyvenimas ir sveiko gyvenimo būdas yra naudingas mums ir mūsų kūnui, tačiau mes dažnai būname per silpni, kad kažką pakeisti nuo dabar, kad kažką pakeisti nuo šiandien. Todėl, jei norite mažais žingsneliais pradėti judėti sveikesnio gyvenimo link, siūlyčiau pabandyti nuo sveikų, greitų ir labai paprastų šviežių vaisių sulčių. Jas labai greitai galima paruošti ir tam reikia sulčiaspaudės lėtaeigės  su kuria Jūsų išspaustos sultys turės likusias visas vaisių ir daržovių skaidulas, bei svarbiausia taip reikalingus vitaminus.

Norint namuose pradėti gaminti sveikus, šviežius kokteilius Jums ir Jūsų šeimos nariams reikia tik šiek fantazijos ir pasirūpinti vaisių ir daržovių įsigijimu iš parduotuvės, o dar geriau, jei turite galimybę, iš ūkininkų, kurie augina ekologiškas daržoves ir vaisius. Patys paprasčiausi ir sveikiausi yra mūsų kraštuose užaugintų vaisių ir daržovių kokteiliai, tokie kaip šviežiai spaustų obuolių sultys, morkų sultys ir žinoma burokėlių sultys. Jei Jus gąsdina daržovių stiprūs ir įmantrūs skoniai, nemėgstamas daržoves sumaišykite su Jūsų mėgstamais vaisiais, kurie kartu ir paskanins Jūsų kokteilį, tačiau tuo pačiu ir paįvairins jį naudingais vitaminais bei skaidulomis.

Sveikas kokteilis ryte, atstoja net keletą vitaminų, kuriuos turėtumėte gerti, norint savo organizmą papildyti papildomais vitaminais, taigi jei nenorite gerti sintetinių vitaminų, šviežių vaisių ir daržovių kokteiliai puikus pakaitalas tam. Na, o svarbiausia stiklinė šviežio ir sveiko kokteilio ryte gali jus daug greičiau išbudinti, ir žinoma suteikti Jums energijos. Nepatikėsite, kiek daug gali padaryti natūralūs vitaminai, kuriuos su laiku įprasite naudoti ir tai taps sveiku Jūsų įpročiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *