Kokybiškos kinietiškos padangos

Kokybiškos kinietiškos padangos

Darbštūs kinai gamina viską, ko reikia, o  kiniškos automobilių padangos nėra išimtis. Šiame straipsnyje pabandysime apžvelgti mitus ir faktus apie kiniškų padangų kokybę ir patikimumą.

Laikai, kai viskas, kas kiniška, buvo laikoma nekokybiška, baigėsi. Šiandien jau suprantame, kad, kaip ir bet kuris produktas, kiniškos automobilių padangos turi savo labai gerus prekės ženklus bet ir gamyklas, kurios tiesiog kopijuoja geriausius padangų modelius.

Padirbiniai – su jais viskas daugiau ar mažiau aišku: įsigijus sąmoningai nekokybišką, dažnai labai pigų produktą, vargu ar galima tikėtis aukštų eksploatacinių savybių.

Kokybiškos padangos iš kinijosPagrindinis kinų pranašumas yra mažos darbo jėgos sąnaudos, todėl Kinijoje esančios gerai žinomų prekių ženklų gamyklos sumažina padangų kainą, į kurią taip pat reikėtų atsižvelgti.

Europoje pagaminti gaminiai yra daug brangesni dėl didesnių darbuotojų atlyginimų. Nuosavi Kinijos prekės ženklai su kompetentinga rinkodara, šiuolaikinių technologijų naudojimu ir priimtina kokybe taip pat turi pardavimo rinką, įskaitant Lietuvą.

Kinijos padangų gamintojų reitingas:

  • Triangle – didžiausias Kinijos padangų gamintojas
  • Kingrun – ekonomiškas pasirinkimas neprarandant kokybės.
  • Altenzo – padanga, kurios nereikia pristatyti. Populiaru, patikima.
  • Zeetex – patikimas Kinijos prekės ženklas, gaminantis visų rūšių transporto padangas.
  • Mirage – jaunas prekės ženklas, užėmęs lyderio poziciją Azijos padangų rinkoje. Koncernui priklauso tokie prekių ženklai kaip: Fesite, Agate, Ovation, Hifly.

Kiniškos padangos Sunny

Sunny padangosLietuvoje ne itin populiarus Kinijos prekės ženklas Sunny pamažu plečia savo buvimą rinkoje. Pagrindinės padangų savybės yra šios:

  • žieminių padangų atsparumas žemai temperatūrai;
  • pakankama padangų ištvermė ir ilgaamžiškumas;
  • optimalus protektoriaus raštas, tinkamas savaiminiam padangų išsivalymui.

Žieminės ir dygliuotos Sunny padangos – modelis sunny sn3860 pagal charakteristikas ir apžvalgas – geras gerai žinomo prekės ženklo gislaved nord frost analogas.

Gamintojas siūlo dygliuotas ir nedygliuotas žiemines padangas. Renkantis kiniškas padangas rekomenduojame pasižvalgyti į vidutinės ir aukštos kainos kategorijos modelius. Taip sutaupysite pinigų ir gausite priimtinų savybių gaminius.

Wanli yra patyręs ir patikimas gamintojas

Vienas iš pirmųjų Kinijos gamintojų, kuris turi rimtas gamybos patalpas, užtikrintai perimančių geriausias Vakarų gamintojų tradicijas, yra valstybinė įmonė Wanli.

Produktai sunkvežimiams ir lengviesiems automobiliams gaminami nuo 1988 metų ir šiuo metu parduodami 90 pasaulio šalių. Pasaulinę Wanli prekės ženklo šlovę atnešė ne tik kompetentinga rinkodaros politika, bet ir aukšta padangų kokybė.

Vasarinės padangos Wanli išsiskiria geru stabilumu posūkiuose, aukštos kokybės sukibimu, užtikrintu manevravimu ir padidintu automobilio stabilumu ant šlapio asfalto.

Koncernas Wanli yra oficialus padangų tiekėjas kai kuriems tokių automobilių markių modeliams kaip VW, Jetta, Audi. Moderniausių technologijų, naujausių pasiekimų ir pigios darbo jėgos derinys leidžia Wanli padangoms konkuruoti su pripažintais padangų segmento lyderiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *