Laisvalaikis Ignalinoje

Laisvalaikis Ignalinoje

Ar esate kada nors girdėję apie mažą miestelį esantį aukštaitijoje, kuris vadinasi Ignalina? Šis miestelis yra šiaurės rytų Lietuvoje, ir nutolęs per 100 kilometrų nuo mūsų sostinės Vilniaus. Miestelis gali pasigirti puikiai gamtos vaizdai ir daugiausiai turintis ežerų miestelis. Tokie dalykai, labiausiai lepina visus lankytojus, šiame kurorte. Kartais žmonės jį priligina su Nida, tik jūros čia nerasite, o kainos nėra didelės. Laisvalaikis Ignalinoje tikrai gali būti jums nepamirštamas. Nepamirškite aplankyti lankytinų vietų, kadangi jos taip pat yra labai gražios. Pasinersite į puikus gamtos vaizdus, ir pasinerti į ignaliniečio gyvenimą. Atitrukite nuo šurmulio, kamščių, nes čia to nebūna. Mes jums pasiūlėme ką veikti dienos metu, tačiau ar žinote ką galite nuveikti ir vakarais?

Tikriausiai žinote arba jau esate kada nors pasinaudoję mobiliaisiais kubilais. Kubilo nuoma yra paslauga, visiems asmenims kurie nori atsipalaiduoti ir smagiai praleisti savo laiką.  Kubilu galite mėgautis su savo artimais žmonėmis, draugais, žinoma šeimos nariais, arba pasibūti vienas sau. Kubilas turi įvairiausių privalumų, pats pagrindinis, kad iškūrenus kubilą, jame vanduo yra šiltas, o kūrenti rekomenduojama iki 38 laipsnių. Sėdėdami kubile, jūs pamirsite savo kasdieninę rutiną, ir pasinersite į savo nuostabias svajones. Galėsite mėgautis gražiais dangaus vaizdais, ypač smagu kai matosi daug žvaigždžių. Atsigulkite, pasiimkite kokio nors gėdimo ir žiūrėkite į žvaigždes. Šios paslaugos kainos yra tikrai nedidelės, o kainuoja vos nuo 50 eurų už parą. Kubilas yra mobilus, todėl gali būti transportuojamas į jūsų lokaciją Ignalinoje.

Laisvalaikis Ignalinoje 2
Laisvalaikis Ignalinoje

Ką galima dar nuomotis?

Galbūt jūsų nedomina kubilo nuoma, arba norite kažko prie kubilo? Pirties ant ratų nuoma yra nuostabus dalykas, kadangi galima komplektuoti tai su kubilu, arba tiesiog išsinuomoti pirtį. Jei jūs esate kokioje nors sodyboje, kuri yra prie ežero, ir ten nėra pirties? Tai tikrai nėra bėda. Mūsų moderni pirtis yra sumontuota ant ratų, todėl galima ją pristatyti jums. Joje talpinama net 5 – 6 asmenys, o jos ilgis 2 metrai. 80 laipsnių temperatūra yra pasiekiama vos per 40 minučių. Patirkite puikus garų debesius, greitai kylančią temperatūrą ir atsipalaiduoti.

Mūsų paslaugos yra patikrintos daug asmenų, kurie patyria puikų poilsį. Kokybė jums bus garantuota. Prieš nuomojantis, visuomet yra rekomenduojama pasiskambinti ir užsirezervuoti, kad jis vėliau nebūtų užimtas. Jums reikės pasirūpinti malkomis, nes jos nėra suteikiamos.

Straipsnis parengtas Scsuduva komandos

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *