Ar veikia varpos tempimas?

Ar veikia varpos tempimas?

Penio didinimas reiškia įrenginių ar mankštų naudojimą, norint didinti varpos dydį. Nors tai gali suteikti laikiną poveikį, nesaugus metodas gali kelti riziką.

Kas yra varpos tempimas?

Varpos ilginimas yra technika, naudojanti rankas ar įtaisus siekiant padidinti varpos matmenis.

Nepaisant to, kad yra duomenų, rodančių šio metodo efektyvumą, paprastai pelnyti pokyčiai yra nedideli. Kartais rezultatai gali būti tik laikinai matomi.

Norėdami sužinoti daugiau apie varpos ilginimo principus, realius lūkesčius ir kaip saugiai atlikti šią procedūrą namuose, tęskite straipsnio skaitymą.

Kaip veikia varpos tempimas?

Svarbu žinoti, kad dauguma informacijos apie varpos tempimą remiasi individualiais atvejais.

Tempimo pratimai

Rankiniai tempimo pratimai reikalauja masažuoti varpos audinius ranka. Šie mankštos padeda ištempti odą ir sukelia mažus audinių pažeidimus. Kai šie pažeidimai gyja, audiniai gali tapti stambiais, dėl ko varpa atrodo didesnė.

Kai kurie šių mankštų taip pat gali padidinti varpos storį. Yra mankštų, tokie kaip „Jelqing“, kurie susiję su audinių masažavimu.

Kad pasiektumėte pastebimus rezultatus, svarbu nuosekliai mankštintis.

Tempimo prietaisai

Nors mokslininkai atliko tyrimus dėl varpos ilginimo prietaisų, nėra aišku, kokia jų veiksmingumo lygis.

Paimkime varpos siurblį kaip pavyzdį. Tai yra cilindrinė oro kamera, kuri uždedama prie dubens zonos. Ji gali sukelti erekciją beveik tuoj pat. Be to, yra individualių atsiliepimų, kad reguliarus šio prietaiso naudojimas gali laikui bėgant padidinti varpos ilgį.

Yra ir varpos traukos prietaisai, skirti koreguoti varpos formą – Pro Extender 3. Šie prietaisai buvo panaudoti gydant Peyronie ligą, tačiau norint užtikrinti jų efektyvumą, būtina atlikti daugiau mokslinių tyrimų.

Ką sako tyrimai apie penio didinimą?

Varpos ilginimo metodų moksliniai tyrimai yra riboti. Joks iki šiol atliktas mokslinis tyrimas nepatvirtino, kad bet kuri iš technikų yra veiksminga ilgalaikiam varpos pailginimui. Tačiau yra galimybė laikinai padidinti varpos dydį.

Pavyzdžiui, vienas 2010 m. atliktas tyrimų apžvalgas parodė, kad asmenys, naudojantys Andropenis ilginimo prietaisą ir dėvintys jį kasdien iki 9 valandų, pastebėjo ilginimo efektą.

Dalyviai naudojo prietaisą po 6 valandas per dieną per 4 mėnesius ir pastebėjo vidutiniškai 1,7 centimetrų ilgio padidėjimą. Varpos storio pokyčių nepastebėta.

Toliau buvo atlikti kiti tyrimai, susiję su traukos prietaisais, tačiau ne būtinai susiję su varpos ilginimu:

  • 2011 m. tyrimas atskleidė, kad vyrai, dėvintys traukos įtaisą iki 9 valandų per dieną per 3 mėnesius, padidino varpos ilgį iki 1,5 centimetrų.
  • 2013 m. apžvalgoje buvo nustatyta, kad traukos prietaisai yra naudingiausi koreguojant varpos kreivumą ar deformacijas, o ne ilginant.
  • 2016 m. ataskaitoje taip pat nurodyta, kad traukos prietaisai turėjo tik nedidelį ilginimo efektą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *