7 mitai apie prezervatyvus

7 mitai apie prezervatyvus

Prezervatyvai – viena iš šiuolaikinių apsisaugojimo priemonių ne tik nuo nepageidaujamo nėštumo, bet ir nuo lytiškai plintančių ligų. Visgi daugeliui yra gėda juos pirkti prekybos centre, o naudoti atsisakoma dėl to, jog tikima vienu iš 7 vis dar egzistuojančių mitų apie prezervatyvus. Šiandien pabandysime aptarti ir paneigti visus juos.

Pirmiausia prezervatyvo dydis

👩‍❤️‍💋‍👨 Prezervatyvų dydžius ir lenteles rasite dydis.eu portale: Prezervatyvų dydžiai

Taip atrodo vidutiniai prezervatyvų dydžiai:

  • S – mažas: 3-4 cm pločio;
  • M – vidutinis: 5 cm pločio;
  • L – didelis: daugiau nei 5 cm pločio;
  • XXXL, Extra Large: daugiau nei 6,2 cm pločio ties galvute ir daugiau nei 5 cm pločio ties varpos pagrindu.

Mitas #1: seksas su prezervatyvu, tas pats kas laižyti medų pro stiklainį

Manoma, jog seksas su prezervatyvu neteikia malonumo. Tai netiesa, nes šiuolaikiniai prezervatyvai yra tokie ploni, jog ne tik nejuntama, jog jis yra užmautas, bet ir apskritai apie jį pamirštama.

Mitas #2: prezervatyvai neapsaugo nuo AIDS

Netiesa. Tai saugiausia priemonė apsisaugoti nuo lytiškai plintančių ligų(žinoma, naudojant pagal paskirtį). Saugesnis gali būti tik susilaikymas nuo sekso bei seksas pamačius medicininę pažymą.

Mitas #3: prezervatyvai – vyrų reikalas

Ne visai tiesa. Prezervatyvus perka ir moterys, o anot pirkimo statistikos net 35% prezervatyvų pirkėjų yra būtent moterys.

Mitas #4: sperma naudinga moters organizmui

Nepageidaujamas nėštumas ar lytiškai plintančios ligos nėra naudinga jokiam organizmui. Visgi, jei nesama šių pavojų, sperma gali būti išties naudinga, kadangi turi įvairių naudingų medžiagų ir mineralų.

Mitas #5: prezervatyvo naudojimas – įžeidimas

Priešingai. Tai yra rūpinimasis savo partneriu, jo sveikata. O rūpestis vargu ar gali būti laikomas įžeidimu. Šis mitas jau pamažu pasitraukia, dėl išsamesnio lytinio švietimo.

Mitas #6: tiek moterys, tiek vyrai dažnai alergiški prezervatyvams

Prezervatyvams alergiškų žmonių nėra, gali būti tik alergiškų medžiagai, iš kurios pagamintas prezervatyvas. Jei, pavyzdžiui, žmogus yra alergiškas lateksui, tuomet tereikia rinktis prezervatyvus kurių sudėtyje nėra latekso.

Mitas #7: mylintis su prezervatyvu moteriai skauda

Čia problema dėl pernelyg menko susijaudinimo, o ne prezervatyvo. Tokiu atveju geriausia išeitis – lubrikanto naudojimas.

Prezervatyvai yra išties apipinti ir daugybės kitų kitų, kurių šiandien nepaminėjome. Dažnai dėl jų yra gėda pirkti prezervatyvus prekybos centre, tačiau prekyba internete šią problemą sėkmingai išsprendė. Prezervatyvai internetu parduodami konfidencialiai ir diskretiškai, užsakius pristatoma į namus be jokios žymės ant pakuotės kas yra joje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *