Gimtadienis Vaikams – Idėjos

Gimtadienis Vaikams – Idėjos

Koks gimtadienis vaikams patiktų labiausiai? Kaip padaryti, kad Jūsų vaikai jaustųsi patys laimingiausi ir įsimintų savo gimtadienį visą gyvenimą? Mes Jums turime keletą patarimų ir pasiūlymų, kurie padės jums suplanuoti idealų gimtadienį Jūsų vaikams.

Ypač populiarus ir laiko patikrintas būdas

Nusiveskite savo vaikus ir jų draugus į vaikų kavinę, kurioje būtų teikiama speciali gimtadienio programa. Pavyzdžiui, „Europoje“ ar „Žioge“ Jūsų vaikai galės dūkti didelėse žaidimų aikštelėse, kurios yra ne tik kupinos nuotykių, bet ir visiškai saugios! Vaikai taip pat galės pažaisti stalo ledo ritulį, įvairius kompiuterinius žaidimus, stebėti savo mėgstamiausius animacinius filmukus per didelį plačiaekranį televizorių.

Taip pat tokios kavinės kaip „McDonald‘s”  rengia specialias programas vaikų gimtadieniams. Pavyzdžiui, sekmadieniais nuo 12 iki 15 valandos yra vaikų valanda. Vaikus linksmina meškinas, kuris siūlo vaikams įvairių linksmybių ir užsiemimų. Ant sienos kabantis didelis ekranas nuolat rodo animacinius filmus, todėl neabejokite – Jūsų vaikai ten tikrai ras ką veikti ir nenuobodžiaus.

Teminis gimtadienis

Jei nusprendėte praleisti gimtadienio vaikams laiką namuose, galite jį suorganizuoti taip pat labai originaliai. Pavyzdžiui, suorganizuokite teminį gimtadienį. Pasidomėkite savo vaiko mėgstamiausiu personažu ar herojumi ir pasistenkite gauti kuo daugiau jo atributikos. Galite pasidaryti kaukes, išpuošti namus Jūsų vaiko mėgstamiausiomis spalvomis ir dar įvairiai jį nustebinti. Kad Jūsų vaikas jaustųsi dėmėsio centre nuo pat pirmos gimtadienio akimirkos, pripūskite jam daugybę balionų ir padėkite jam prie lovos kol jis dar miegos. Kai Jūsų vaikas atsibus, jis pamatys daugybę balionų ir liks nustebintas visai dienai! Puikią nuotaiką garantuoja ir dovana – staigmena ar daugybė linksmų fotografijų.

Šnipo Gimtadienis

Jūsų vaiko gimtadienis nenumaldomai artėja? Jis susidomėjęs agentu 007, šnipais bei sekliais? Turime Jums ir Jūsų vaikui ypatingą pasiūlymą – gimtadienį slaptojo agento 007 tematika.

Šio gimtadienio metu Jūsų vaikas išmoks apgauti metalo detektorių, juo naudotis, išmoks naudotis Morzės abėcėle, išmoks paimti bei palyginti pirštų antspaudus, pagaminti slaptas mikroschemas. Taip pat vaikai gaus slapto agento pažymėjimus, naudosis tikru lazeriu, šaudys rutuliukais su kalašnikovo kopija, išmoks užšifruoti bei perskaityti slaptus pranešimus.

Šis vaiko gimtadienis organizuojamas patalpose, todėl tinkamas švęsti bet kuriuo metų laiku. Gimtadienį dalyvaujančių vaikų optimaliausias amžius – 7-13 metų. Gimtadienio trukmės laikas parinktas atsižvelgiant į vaikų susidomėjimą, nustatyta optimali – 2 valandų trukmė. Per šias 2 valandas vaikai patirs daugybę nuotykių, aktyviai dirbs komandoje.

Apie šį gimtadienį Jūsų vaikas dar ilgai šnekėsis su draugais. Gimtadienį gali dalyvauti nuo kelių iki 20 vaikų. Kainos priklauso nuo dalyvių skaičiaus.

Atšventęs savo gimtadienį kaip slaptasis agentas Jūsų vaikas jo nepamirš ilgai, galbūt net iki 18 gimtadienio, kuris be abejonių yra įsimintiniausias gyvenime. O geriausia tai, kad Jums nieko nereiks daryti, viską už Jus padarys profesionalai, kurie šį darbą dirba ne vienerius metus, žino kaip pralinksminti, sudominti vaikus. Jums tereiks tiesiog atsisėsti ir stebėti kaip Jūsų vaikas džiaugiasi gyvenimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *