Kaip sutaupyti persikraustant?

Kaip sutaupyti persikraustant?

Persikraustymas retai kada būna impulsyvus ir netikėtas ir taip elgiasi tik studentai, kurių turtas telpa į pusantro lagamino. Tačiau žmonėms turintiems šeimą, vaikų toks rimtas gyvenimo pasikeitimas kaip persikraustymas yra gerai suplanuotas. Tad kaip suplanuoti viską taip, jog persikraustymas nekeltų streso, būtų greitas ir patogus.

Pigios perkraustymo paslaugos

Jei kraustotės su baldais, neišvengsite didesnio automobilio poreikio ir poros vyrukų pagalbos. Žinoma, galima ieškoti draugų turinčių priėjimą prie darbinio mikroautobusiuko, tačiau paprastai „atsidėkojimas” už tokią paslaugą kainuoja daugiau nei profesionalų poros valandų darbas. Kad įsivaizduotumėte kokios pigios perkraustymo paslaugos, peržvelkite  perkraustymo paslaugų įmonių tinklalapius. Pavyzdžiui, mikroautobusiuko nuoma ir dviejų krovėjų darbas valandą laiko kainuoja kažkur apie 50 Eu. Tai tikrai nėra, o automobilis ir du krovėjai yra būtent tai ko jums reikia.

Kaip sutaupyti laiko kraustantis?

Perkraustymo paslaugos didžiąja dalimi priklauso nuo laiko arba daiktų kiekio. Kuo daugiau daiktų, tuo ilgiau juos reikės krauti į automobilį. O jei jų tiek daug, kad į vieną automobilį netilps? Tad pirmiausia prieš persikraustant padarykite generalinę tvarką namuose – peržiūrėkite visus ant spintos viršaus, sandėliuke, rūsyje ar balkone sudėtus daiktus kurių statusas „gal kada prireiks”. Peržiūrėkite ar tikrai prireiks, galbūt vietoj to, kad juos persivežti į naują būstą, būtų geriau išmesti ar dovanoti tiems kam prireiktų(pvz drabužius, avalynę, senus indus). Taip sumažės daiktų kiekis, o tuo pačiu ir kraustymo paslaugos laikas bei kaina.

Tokius patarimus gavome iš: www.kambariokai.eu portalo administracijos.

Kitas svarbus patarimas – nevažiuokite tuščiomis

Galbūt naują būstą dar remontuojate, bet kasdien ten vykstate pažiūrėti kaip sekasi darbai ar patys tvarkotės. Atlaisvinkite ir sutvarkykite vieną kambarį ar kampą, išvalykite ir paskirkite daiktų krovimui. Kaskart vykdami į naują būstą pasikraukite bagažinę, taip kasdien po kelias dėžutes atvežę nepajusite, kaip gerokai pamažinsite perkraustomų daiktų kiekį. Tai ypač aktualu jei kyla abejonė ar viskas tilps į vieną perkraustymo automobilį.

Daiktų pakavimas, baldų ardymas ir jų pernešimas atima begalę laiko bei jėgų, tačiau persikraustymo įmonių darbuotojai visada pasiruošę padėti savo klientams. Visus perkraustymo rūpesčius prisiimame sau, o klientui belieka stebėti kaip turtas nuosekliai pakuojamas ir kraunamas į krovinines transporto priemones bei gabenamas iki norimo taško, kur viskas operatyviai iškraunama, išpakuojama, surenkama ir sustatoma į savo vietas. Visi darbai yra atliekami patyrusių kraustymo specialistų, o darbo eigą akylai stebi darbų vadovai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *