Keturi populiarūs interjero stiliai ir jiems būdingi užuolaidų audiniai internetu

Keturi populiarūs interjero stiliai ir jiems būdingi užuolaidų audiniai internetu

Kuriant kokybišką namų interjerą, dizaineris, ar pats namų savininkas prieš pradedant kurti, dažnai pasirenka interjero stilių ir pagal tai derinamos detalės, baldai spalvos taip sukuriant tam tikrą stilių atitinkančius namus. Visi interjero stiliai turi būdingas spalvų paletes, pagal kurias renkamasi ir ieškomi baldų bei užuolaidų audiniai internetu. Gali kilti klausimas, kaip turėtų būti pasirenkamas namų interjero stilius, tačiau jį turi pajausti namų savininkai ir pasirinkti pagal savo gyvenimo būdą, pomėgius ir panašiai. Kuriant interjerą, svarbu derinti detales ir užuolaidų audinius pritaikyti pasirinktam interjero stiliui.

Industrinis interjeras dažniausiai atskiriamas kai interjere yra aukštos lubos, pasižymi atidengtomis konstrukcijomis bei natūraliomis bei neapdirbtomis medžiagomis, kai būdinga medis, betonas, plytos, metalas ar stiklas. Šiame stiliuje dera nauja ir sena mada. Namų tekstilę reikėtų rinktis išmintingai derinant – užuolaidas, romanetes ar kilimą –į interjerą įvedant pasirinktą sodrią spalvą, o taip suteiks erdvei minkštumo ir išraiškingumo.

Skandinaviškas stilius – tai pagarba gamtai. Interjerui būdingas paprastumas bei aiškios formos, o interjeras kuriamas lakoniškai. Vyraujanti spalvinė gama – balta, pilka ir šilti pilkos atspalviai bei kitos neutralios spalvos. Interjere naudojant detales gali atsirasti ryškių spalvų, bet jos nedominuojančios. Kuriant interjerą, jaučiamas tarsi atsainus detalių ir medžiagų parinkimas. Tekstilė bei visi natūralūs audiniai internetu išrenkami neutralių spalvų, o audiniai – linas, medvilnė, vilna.

Eklektiškas stilius – tai darnus derinimas to, kas sena ir nauja, jungiamos spalvos, tekstūros ir raštai. Šio stiliaus interjeras tai stilių derinimo ir sujungimo menas, kuriam būdingas apgalvotas elementų pasirinkimas, o taip sukuriamas individualus ir šiek tiek ekstravagantiškas namų interjeras. Langų tekstilė „suvaldoma“ naudojant spalvų ir stilių įvairovę,o tai padeda įnešti vientisumo jausmą.

Boho stilius gali būti apibūdinamas kaip laisva, standartų nesuvaržyta eklektika. Šiam stiliui  būdinga spalvų gausa ir etniniai motyvai. Boho stilius – tai tekstūrų sluoksniavimas, rankų darbo gaminiai ir dekoro elementai bei žali augalų akcentai yra dominuojantys Boho stiliaus namuose.

Pasirinkę interjero stilių, rinkitės spalvų derinius, audinius pagal stiliui būdingus bruožus, o užuolaidų audiniai internetu turėtų būti pritaikomi derinant bendrą interjero visumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *