Ar dėvite tinkamas kambarines šlepetes?

Ar dėvite tinkamas kambarines šlepetes?

Visi norime atrodyti gerai, net namines šlepetes dažniausiai renkamės pagal grožį, o ne naudą. Naminės šlepetės gali būti naudingos žmonėms, turintiems problemų su pėdomis ir stuburu. Esant tam tikroms pėdų problemoms, tokioms kaip padų fascitas, achilo sausgyslės uždegimas ar metatarsalgija, rekomenduojama mūvėti kambarines basutes arba šlepetes, kad būtų palaikomas pėdų skliautas, amortizuojamas pėdos rutulys ir bendras patogumas.

Dėvint kambarines ortopedinės šlepetes ar sandalus, tai nebūtinai susilpnins pėdos ar kulkšnies raumenys ar sąnarius, kaip daugelis gali manyti. Tik Jūsų pėdos gali nulemti, ką geriausiai dėvėti namuose. Jei turite problemų su pėdomis, jas pastoviai skauda, geriausia avėti šlepetes palaikančias pėdos lanką ir kojines. Jei bėdų neturite, kojinės ir šlepetės nėra būtinos, galite laisvai vaikščioti basomis. Tačiau geros kokybės šlepetės ne tik suteiks lankstumo ir komforto, bet ir suteiks pėdai atramą ir apsaugą.

Kadangi pernėlyg suspausti kojų pirštai gali sukelti padų fascitą ir raumenų spazmus, svarbu rasti gerai prigludusias, bet neaptemptas šlepetes. Šlepetės be atlošo, nėra tokios saugios kaip šlepetės, kurios apima visą pėdą. Pernelyg prispausti pirštai yra tinkamumo ar dydžio neatitikimo ženklas, tai nereiškia kad šlepečių modelis Jums netinka, tiesiog reikia atitaikyti tinkamą dydį visapusiškam patogumui. Suspausti pirštai ilgainiui gali sukelti pėdų fascitą, nes raumenys įtempiantys pirštus, taip pat gali įtempti padų fascijos raištį, o tai gali sukelti uždegimą.

Štai ko ieškoti kokybiškose šlepetėse :

Kaip ir kitose avalynės kategorijose, rasite įvairių kainos, medžiagų ir dizaino pasirinkimų. Stilingos  šlepetės tikrai yra patrauklios, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tam tikras savybes, kurios padės užtikrinti, kad jas būtų patogu dėvėti.

Rinkitės šlepetes kurios yra sukurtos taip, kad sumažintų spaudimą nuo pirštų, kad nebūtų per daug sukibimo ir būtų užtikrintas didesnis stabilumas, palyginti su basomis kojomis. Nors dėvint šlepetes neturėtų skaudėti kojų, tam tikri dizainai gali suteikti didesnį komfortą ir atramą. Tokie prekiniai ženklai kaip Inblu ar Adanex yra gerai žinomi visoje Europoje. Šios šlepetės paplitusios ne tik tarp kambarinių šlepečių mėgėjų, jas dėvi ir daktarai, veterinarai, gydytojai, slaugytojos ir visi kiti, kurių darbas reikalauja intensyvaus stovėjimo, vaikščiojimo ant kojų.

Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti itin platų kambarinių šlepečių pasirinkimą. Karštiems orams rasite gausų pasirinkimą ortopedinių šlepečių, vienų iš geriausių ženklų Europoje. Žiemos orams galėsite pasirinkti aukščiausios kokybės, veltinio šlepetes iš natūralios vilnos ir formuoto pado, su slydimui atspariu padu, tiek moterims, tiek vyrams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *