Kodėl nesaugu pirkti padangų internetu iš užsienio?

Kodėl nesaugu pirkti padangų internetu iš užsienio?

Anksčiau žmonės baimindavosi pirkti internetu, nes netikėjo, kad galima pasitikėti pardavėjais. Dabar jie taip išdrąsėjo, jog pasitiki ne tik Lietuvos, bet ir užsienio pardavėjais. Tačiau, ar tikrai saugu pirkti internetu iš užsienio? Jei norite saugiai įsigyti padangas, jokiu būdu neturėtumėte pirkti iš užsienio ir štai, kodėl.

Neaišku, kas perkama

Turbūt net nereikia aiškinti, jog pardavėjai gali nurodyti vienas prekių savybes, o atsiųsti visiškai kitas prekes. Jei tai įvyktų Lietuvoje, galėtumėte greitai išsiaiškinti ir susigrąžinti pinigus. Na, o kai tai vyksta užsienyje, tuomet pinigų sugrąžinimo procesas tampa ilgas ir neretai pinigai tiesiog prarandami. Jei norite saugiai įsigyti prekes, jokiu būdu nepirkite padangų iš užsienio parduotuvių, kurios nėra žinomos nei jums, nei jūsų pažįstamiems. Deja, bet tai per daug rizikinga.

Prekės gali neatvykti

Gaila, jei gautos prekės neatitinka poreikių, tačiau dar labiau nemalonu tuomet, kai prekės iš viso nėra atsiunčiamos. Deja, bet perkant padangas internetu iš užsienio su tuo kartais reikia susidurti. Kaip elgtis tokiais atvejais? Keli pasirinkti: informuoti kitus apie šią situaciją, kad jie neįkliūtų arba mėginti susisiekti ir reikalauti, kad būtų grąžinti pinigai. Visgi, vargu, ar pavyks susigrąžinti pinigus, jei buvote apgautas.

Kainos nėra pigesnės

Jei lyginsite tų pačių gamintojų prekes, tuomet padangos internetu iš užsienio kainuoja tiek pat, kiek ir Lietuvoje. Pigesnes kainas rasite tik tuo atveju, jei prekės yra prastos kokybės ar pardavėjas ruošiasi jus apgauti. Tad bet kuriuo atveju iš užsienio pirkti neapsimoka.

Brangus siuntimas

Dar viena priežastis, kodėl neapsimoka pirkti padangų iš užsienio – siuntimas ir jo išlaidos. Deja, bet sunkiai rasite pardavėją, kuris galės padangas atsiųsti už pigesnę kainą. Tad net jei ir rasite pigesnes padangas, vis tiek brangiai reikės mokėti už siuntimą.

Dar brangiau kainuoja grąžinimas

Mokėsite brangiai ne tik už siuntimą, bet ir grąžinimą, susimąstykite apie tai prieš perkant.

Dabar Lietuvoje automobilių padangos pristatomos daug greičiau nei anksčiau. Padangų parduotuvė www.jala.lt – siūlo padangų pristatymą nemokamai visoje Lietuvoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *