Sekso lėlės, kurios naudaužo širdies

Sekso lėlės, kurios naudaužo širdies

Atlikusi tyrimus, per kuriuos buvo apklausiamos moterys, kokia yra jų nuomonė apie sekso lėles. Ne viena moteris aiškiai pareiškė, kad įsiustų ir paliktų savo vyra jeigu sužinotų, kad jis turi sekso lėlę. Tačiau, kad ir kaip bebūtų keista – nei viena iš jų nepateikė konkrečių priežasčių dėl ko taip darytų, o tik vadovavosi emocijomis ir savais įsitikinimais. Be abejo, pradinis šokas savaime suprantamas, tačiau pažiūrėjus iš kitos pusės, tikėtina, kad reikėtų gerbti vyrus bei vertinti juos už jų pasirinkimus link kokybiškesnių lovos santykių su sekso lėle.

     Suprantama, kad ši tema anksčiau buvo prieštaringa ir daugelis žmonių jautėsi atstumti dėl to, kad turi sekso žaislą. Faktas tas, kad naujiems laikams atėjus šios nuomonės sparčiai pasikeitė, nes sekso žaislai vis sparčiau populiarėja ir jau beveik apėmė visą pasaulio rinką. Neperdėdami, turėtumėte jaustus puikiai  įsigyje sekso lėlę ir nesivadovauti įtūžusių moterų įsitikinimais.

Seksualinė stigma su sekso lėle vis dar kelia problemų?

Visuomenė vis dar mažiau teisia vyrus, kurie atvirai kalba apie sekso žaislų turėjimą. Netgi progresyviose šalyse daugelis žmonių vis mažiau  smerkia tuos, kurie kalba sekso lėlių ir sekso žaislų temą.  Tačiau, vis dar yra tikimybė, kad net jei priimsite konservatyvius asmeninio gyvenimo sprendimus, žmonės vis tiek gali jus teisti už seksualinį auklėjimą. Argi tai ne absurdiška?

Taip neturėtų būti sąmoningoje visuomenėje. Niekas nenusipelno būti sugėdintas dėl savo asmeninio gyvenimo interesų, tol kol tai nekenkia kitiems.. Kiti žmonės neturi teisės kišti nosies į tavo lovą ir net jei išgirs tave kalbant apie seksą, jie vis tiek neturėtų tavęs teisti, kadangi tai jūsų asmeniniai reikalai. Jei jie nenori klausytis jūsų nuomonės apie intymumą, jie turėtų išsakyti savo nenorą apie tai diskutuoti ir paprašyti pakeisti temą. 

Ribų nustatymas yra labai svarbus: jei kam nors nepatinka tai, ką bandote pasakyti, jie turėtų jums apie tai pranešti – žinoma, mandagiai. Ir jei jie smerkia jus už nugaros – tai jų bėda dėl smerkimo ir nuolatinės stigmos. Tai nėra jūsų kaltė. Galbūt vieną dieną gyvensime pasaulyje be teismų ir destruktyvios kritikos. Tačiau kol kas viskas, ką galime padaryti, tai apsupti save priimančiais, maloniais ir atvirais žmonėmis.

Sekso lėlė yra asmeninis sekso žaislas

Kas yra sekso lėlė? Tai sekso žaislas. Štai ir viskas! Pagaliau kalbame apie sekso žaislus, nors daugelis žmonių vis dar jaučiasi nepatogiai dėl šios temos. Bet bent jau turime tam tikrą priėmimą ir išsilavinimą dėl tokių „įrankių“ poreikio mūsų gyvenime. Tiesa, sekso lėlė yra aukštesnio lygio žaislas, palyginti su vibratoriais ir kitomis sekso prekėmis. Tačiau mes jį apibrėžiame kaip „realų, suaugusiojo dydžio sekso žaislą, primenantį vyrą ar moterį ir turintį anatomiškai tinkamas dalis“. Beprotiška, kad sekso žaislas datuojamas beveik 30 000 metų, kai senovės žmonės iš aleurio akmens raižė 8 colių ilgio penius.  Vis dėlto Alabamos sekso žaislų draudimas buvo panaikintas tik 2018 m. Sekso žaislus turėtų priimti visuomenė, o sekso lėlės nusipelno tokio pat supratingumo 

Kodėl sekso lėlė yra puiki idėja jums?

Turbūt kiekvienas savo gyvenime pastebėjo daugelį porų, kurios santykius užmezga dėl netinkamų priežasčių. Negalima smerkti žmonių už jų sprendimus, nes niekas negimė viską mokėdamas, bet tvirtai tikime, kad reikia mokytis iš kitų žmonių klaidų.

Kai kurie iš mūsų užmezga santykius dėl to, kad nori meilės, kiti dėl to, kad jaučiasi vieniši, o kai kurie dėl pasimetimo gyvenime. Tačiau daugelis iš mūsų nori turėti intymumo – tiek emocinio, tiek fizinio. 

Kai kurie žmonės teikia pirmenybę fiziniam intymumui ir pradeda susitikinėti dėl šios priežasties. Dabar, kai du žmonės nori susitelkti į seksą ir nesivelti emociškai, užsimezga atsitiktiniai santykiai. Ir tai yra fantastiška! Jie nemeluoja vienas kitam, kad nori rimto, meile pagrįsto ryšio, ir nuo pat pradžių yra vienas kitam atviri. 

Deja, visi žinome porų, kai vienas nori kažko rimto, o kitas – atsitiktinio seksualinio ryšio. Šie santykiai gali tęstis ilgus metus, tuomet vienas žmogus dažniausiai trokšta sekso, o kitas yra nuolat įskaudintas ir nelaimingas dėl emocinio intymumo ir rimtumo stokos.

Kam sudaužyti kažkieno širdį?  Sekso lėlė yra puiki alternatyva, ir tokiu būdu niekas nenukentėjo turėdami jas.. Žmonės, įsigiję sekso lėles palieka puikiausius atsiliepimus, ką jau kalbėt, kad daugelis tų atsiliepimų liko asmeninėje paslaptyje.

Visuomenė turėtų nustoti matyti sekso lėles kaip nepriimtinas ir nešvarias. Jie yra vienatvės, tuštumos ir kitų emocinių poreikių sprendimas, be slaptų seksualinių poreikių patenkinimas.

Turėtume džiaugtis, kad egzistuoja sekso lėlės

Manome, kad žmonės, kurie pasirenka sekso lėlę, nusipelno daug pagarbos ir susižavėjimo.

Niekieno jausmai neįžeidžiami ir niekas nepripranta emociškai. Priešingai nei pora, kai vienas žmogus bailiai veda kitą ir daugiausia dėmesio skiria seksui, o kitas yra apgaudinėjamas ir nuolat nelaimingas. 

Todėl sužinojus, kad tokį žaislą turi tavo pažįstamas, neverta jo teisti. Sekso lėlės įsigijimas reiškia, kad reikia rūpintis fiziniais poreikiais, o ne pasitelkti kitą asmenį savo asmeninėms naudoms. Mes visi esame žmonės, trokštame intymumo seksualiniame gyvenime, o sekso lėlės būtent tam ir skirtos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *