Vasara ir vandens tyrimas. Kuo tai susiję?

Vasara ir vandens tyrimas. Kuo tai susiję?

Karštą vasaros dieną rekomenduojama gerti kelis kartus daugiau vandens nei įprastai, kadangi daug vandens netenkame prakaituodami ir kūnas negaudamas pakankamai skysčių gali dehidratuoti, svarbu pasirūpinti visada turėti geriamo vandens su savimi. Visi, kadangi geriamo vandens kiekis išauga keletą kartų, svarbu pagalvoti ir apie jo kokybę, kurią parodyti gali vandens tyrimas.

 

        Ar tikrai reikia tirti vandenį?

 

Lietuvoje geriamas vanduo yra išgaunamas iš požeminių gręžinių ir yra vienas švariausių pasaulyje, tačiau augant vandens tyrimo paklausai, vis dėlto ar tikrai Lietuvoje vanduo toks švarus?

Tikriausiai ir patys pastebėjote, kad kartais vanduo keičia savo spalvą, skonį, kvapą? Taip nutinka dėl įvairiausių priežasčių, bet svarbiausia yra neignoruoti pokyčių ir laiku atlikti vandens tyrimą, nes pakitusi vandens kokybė gali signalizuoti ir visišką netinkamumą tokio vandens vartojimo nei žmogui, nei gyvūnams, nei augalams.

Vandens kokybės pakitimai nėra neįprastas reiškinys, bet to lengvai visam atsikratyti galite po atlikto vandens tyrimo pasirinkę tinkamą vandens valymo įrangą – vandens minkštinimo, nugeležinimo filtrus, geriamojo vandens sistemas.

 

          Kaip pasirinkti įrangą švaresniam vandeniui?

 

Jei vandens tyrimas jau yra atliktas ir turite jo rezultatus bei oficialų dokumentą, su juo galite kreiptis į specialistus, kurie prekiauja įvairia įranga vandeniui gerinti. Nors ir nelengva išsirinkti tokioje gausybėje panašios paslaugos tiekėjų, svarbu atkreipti dėmesį į paslaugų paketą, kurį tiekėjas gali pasiūlyti, pavyzdžiui: ar turi pakankamai kompetencijos suprasti vandens tyrimo rezultatus, ar turi technikus, kurie surinks jums įrangą ir vėliau tinkamai aptarnaus, ar suteiks garantiją, kaip greitai gali atlikti paslaugą ar remontą, prireikus.

Patys įrangos niekada nepirkite tiesiog iš internetinės parduotuvės ar pamatę reklamą, nuolaidą ir panašiai. Netinkamai pasirinkus įrangą ne tik nepagerinsite savo vandens, bet ir galite jį dar labiau pabloginti bei visiškai sugadinti brangią įrangą, kuriai nepadės net ir garantinis aptarnavimas.

 

        Vandens tyrimas ir jo kaina.

 

Vandens tyrimas nėra brangus, jo kaina svyruoja nuo 20 iki 100 eur. Kaina priklauso nuo tyrimo dydžio, gylio, tyrimo pobūdžio. Rekomenduojame Aquafilter.lt Vandens tyrimą. Taigi , kai renkatės, kuris yra tinkamiausias jums, geriausia kreiptis į tiek vandens tyrimą, tiek įrangą siūlančias kompanijas, kurios turi platų paslaugų spektrą. Specialistai įvertinę jūsų situaciją, parinks ir tinkamą tyrimą, padės paimti mėginį arba patys atvyks pas jus į namus, biurą, gamyklą ar kitą ūkio subjektą ir padės bei pakonsultuos, kaip teisingai imti mėginį, kaip jį supakuoti ir po to nugabens į sertifikuotą tyrimo laboratoriją.

Taigi, visus rūpesčius palikite savo srities profesionalams ir pamirškite rūpesčius dėl vandens kokybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *